سلامت و سبک زندگی

نماینده جدید سازمان بهداشت جهانی در ایران، استوارنامه خود را تقدیم وزیر بهداشت کرد

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1395 ساعت 17:48
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
ثمین صدیقی، نماینده جدید سازمان بهداشت جهانی در کشورمان، عصر امروز استوارنامه خود را به وزیر بهداشت تقدیم کرد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، در این نشست که عصر امروز در وزارت بهداشت برگزار شد، پیرامون برنامه‌های مشترک وزارت بهداشت با سازمان بهداشت جهانی برای دو سالانه 2016 ، 2017 و اهم برنامه‌های مشترک سال جاری، حوزه‌های پیشنهادی برای حمایت سازمان بهداشت جهانی در دو سالانه فوق و دیگر اولویت‌های سلامت وزارت بهداشت بحث و گفتگو شد.
از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این نشست می‌توان به بررسی طرح تحول نظام سلامت، برنامه آموزش مدیران بیمارستانی، کیفیت مراقبت و ایمنی بیمار، طرح پزشک خانواده، پیشگیری و کنترل بیماری‌های غیرواگیر، گسترش نظام مراقبت‌های اولیه بهداشتی به شهرها، مقررات بین‌المللی بهداشتی، ایمنی غذا و اهداف توسعه پایدار اشاره کرد.
ثمین صدیقی، از سوی خانم مارگارت چان، رئیس سازمان بهداشت جهانی و آقای علا علوان، مدیرکل دفتر منطقه‌ای مدیترانه شرقی به عنوان نماینده این سازمان در جمهوری اسلامی ایران منصوب و در اردیبهشت ماه سال جاری مورد پذیرش وزارت امور خارجه ایران قرار گرفت.
صدیقی متولد دسامبر 1955 در اسلام آباد پاکستان است که دارای مدرک دکترای تخصصی پزشکی داخلی از پاکستان و دکترای بهداشت عمومی از هیدلبرگ است که جایگزین خانم جیحان طویلا در ایران شد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه