سلامت و سبک زندگی

تقویم آزمون‌های علوم پزشکی سال95 منتشر شد
تقویم آزمون‌های علوم پزشکی سال95 منتشر شد


تاریخ انتشار : 26 اسفند 1394 ساعت 14:57
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
تقویم جدید زمان برگزاری آزمون‌های سال 95 رشته‌های علوم پزشکی کشور اعلام و منتشر شد.

به گزارش «سپیدآنلاین» به نقل از فارس، مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور تقویم آزمونی جدید سال 95 را منتشر کرد. البته در این جدول هنوز زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون اعلام نشده است.
آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت به عنوان اولین آزمون رشته‌های علوم پزشکی در سال آینده، 26 فروردین 95 و آزمون پیش‌کارورزی و علوم پایه (پزشکی / دندانپزشکی) به‌عنوان آخرین آزمون در سال آینده در تاریخ 5 اسفند ماه برگزار می‌شود.
چهل و سومین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته‌های تخصصی بالینی پزشکی نهم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و برگزاری آزمون پذیرش دستیار پزشک خانواده (1) نیز 14 مرداد ماه سال آینده خواهد شد.
داوطلبانی که تمایل دارند از تاریخ برگزاری این آزمون‌ها مطلع شوند می‌توانند به سایت آزمون سنجش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنند.
البته هرساله نزدیک به برگزاری آزمونهای علوم پزشکی، تغییراتی احتمالی در زمان و تاریخ برگزاری برخی آزمون‌ها اتفاق می‌افتد که مراتب آن نیز قبل از برگزاری اعلام می‌شود و داوطلبان شرکت در این آزمون‌ها باید به طور مستمر اخبار و اطلاعات یا هرگونه تغییرات احتمالی مربوط به آزمون‌ها را از طریق همین سایت پیگیری کنند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه