دارو و تجهیزات پزشکی

رئیس سازمان نظام پزشکی عنوان کرد؛
آرزو می‌کنم همه مشکلات امسال دیگر نباشد


تاریخ انتشار : 22 اسفند 1394 ساعت 16:56
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
علیرضا زالی، رئیس سازمان نظام پزشکی کل کشور برای نظام پزشکی کشور آرزوی رفع مشکلات در سال جدید کرد.

به گزارش سپید آنلاین، زالی گفت: «در سال جاری شاهد مشکلات زیادی نظیر تهدید امنیت شغلی جامعه پزشکی در مراکز درمانی تا بروز هجمه‌های متعدد در ابعاد مختلف بودیم. مشکلاتی نظیر تاخیر در پرداخت حقوق جامعه پزشکی، حبس پزشکان، نارضایتی‌های مالی به دلیل نبود تفاهم‌نامه، تعرض شهرداری‌ها به مطب‌ها به‌خصوص در کلانشهر‌ها از دیگر حوادث نسبتا تلخی بود که جامعه پزشکی با آن مواجه بود. اولین آرزوی جامعه پزشکی این است که جایگاه پزشکان در کشور رعایت شود و مورد تکریم قرار بگیرد و سازمان‌های سیاستگذار حریم جامعه پزشکی را حفظ کنند.»
رئیس سازمان نظام پزشکی افزود: «تعمیق ارتباط با بیماران، ‌افزایش اعتماد عمومی نیز موضوع دیگری است که باید به آن توجه کرد و امیدواریم در سال آتی بیش از گذشته ترویج و تعمیق پیدا کند و با کمترین مشکلات تعرفه‌ای روبرو شویم. آرزومندیم جامعه پزشکی دغدغه دریافت مطالبات مشروع و اصلی خود را نداشته باشد و زخم دیرینه پرداخت با تاخیر حقوق‌ پزشکان با توجه ویژه دستگاه‌های سیاست‌گذار رفع شود.»
زالی ادامه داد: «امیدواریم جامعه پزشکان عمومی و پزشکان جوان که جزو آسیب‌پذیرترین پزشکان هستند،‌ مورد توجه بیشتری قرار بگیرند. امیدوایم مشکل حبس پزشکان به صورت مبنایی مرتفع گردد و امنیت در مراکز خدمات درمانی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. آرزو می‌کنیم جامعه پزشکی در سال آینده سالی توام با شادکامی و بهروزی را تجربه کند.»


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه