تیتر ۱ / دارو و تجهیزات پزشکی

توسط اداره تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام شد؛
بازدید از انبار بیش از 70 شرکت توزیع‌کننده ملزومات پزشکی


تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394 ساعت 15:43
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
کارشناسان مدیریت تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران در جهت مشخص شدن کانال توزیع، حذف واسطه‌ها و توزیع‌کننده‌های غیرمجاز و امکان ردیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی بصورت قانونی و بررسی شرایط نگهداری استاندارد این ملزومات نسبت به بازدید از انبار بیش از 70 شرکت توزیع‌کننده تجهیزات و ملزومات پزشکی در استان تهران اقدام نمودند.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان غذا و دارو، کارشناسان مدیریت تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران در جهت مشخص شدن کانال توزیع، حذف واسطه‌ها و توزیع‌کننده‌های غیرمجاز و امکان ردیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی بصورت قانونی و بررسی شرایط نگهداری استاندارد این ملزومات نسبت به بازدید از انبار بیش از 70 شرکت توزیع‌کننده تجهیزات و ملزومات پزشکی در استان تهران اقدام نمودند.
در این بازدید الزامات مربوط به شرایط نگهداری و توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی از جمله رعایت حداقل استاندارد انبار ملزومات و تجهیزات پزشکی که شامل نحوه چیدمان، تهویه، فضا و نور مناسب، کنترل دما، رعایت اصول کابل‌کشی برق، سیستم کدینگ و کنترل مستندات مربوط به ورود و خروج انبار و خرید و فروش کالاها مورد بازرسی و ارزیابی قرار گرفت.
پس از مشاهدات و بررسی الزامات ذکرشده به هر انبار پس از باردید، امتیازی اختصاص داده می‌شود که این شرکت‌ها با امتیاز کسب شده می‌توانند مجوز توزیع ملزومات پزشکی را از اداره کل تجهیزات پزشکی اخذ نمایند. همچنین در بازدیدهای انجام شده در صورت مشاهده کالاهای مشمول قاچاق و غیرمجاز مراتب یه اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام می‌گردد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه