سلامت و سبک زندگی

زالی اعلام کرد:
آمادگی نظام پزشکی برای تحقق مطالبات جامعه پرستاری


تاریخ انتشار : 25 بهمن 1394 ساعت 15:37
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
رئیس‌کل سازمان نظام پزشکی کشور در پیامی به مناسبت روز پرستار، آمادگی این سازمان را برای کمک به تحقق مطالبات جامعه پرستاری اعلام کرد.

به گزارش سپیدآنلاین، متن پیام علیرضا زالی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی به مناسبت روز پرستار به این شرح است:
«میلاد عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری(س) اسوه مهربانی صبر و تقوا، قهرمان صحرای کربلا بهترین و مناسب‌ترین روز برای تبریک به کسانی است که عاشقانه و متعهدانه جان و وقت خویش را وقف نجات انسان‌ها نموده و با همه سختی‌ها و کژی‌ها جز به کاهش آلام دردمندان و بهبود بیماران به چیز دیگری نمی‌اندیشند.
پرستاران که با تاسی به حضرت زینب(س) صبر و مهربانی او را سرمشق خویش قرار دارده و در سال‌های دفاع مقدس ایثارگرانه دستان پرمهر خود را برجراحت مجروحان می‌گذاشتند و همت بلندشان در بیمارستان های صحرایی پشتوانه و دل گرمی جوانان میهن پرستمان بوده و دوشاوش پزشکان همواره ملجا و پناهگاه آلام جسمانی و روحانی و سنگ صبور آحاد ملت بوده‌اند و این هم نفسی را برترین افتخار خویش می‌دانند. همان‌ها که امروز صبورانه بار عظیم درمان کشور را به‌عنوان یکی از حلقه‌های مهم درمان برعهده دارند و با اتحاد مثال زدنی با پزشکان در تیم درمان هم کاری تعاون و اثربخشی را در حفظ و ارتقا سلامت آحاد جامعه معنا بخشیده‌اند.
سازمان نظام پزشکی به‌عنوان بزرگ‌ترین نهاد صنفی کشور آمادگی خود را جهت تحقق مطالبات حرفه‌ای جامعه معزز پرستاری کشور که تاکنون بردبارانه در نظام سلامت نقش آفرین بوده‌اند اعلام نموده، این روز را به همه پرستاران خدوم و زحمت‌کش این مرزوبوم که عاشقانه این حرفه مقدس را برگزیده‌اند تبریک گفته و آرزو می‌کنم جامعه بزرگ درمانی کشور به‌خصوص پرستاران مانند همیشه در همه مراحل کاری و زندگی خود سرشار از موفقیت و افتخار باشند.»


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه