نظام سلامت / بیمه

عضو هیئت مدیره سازمان تامین‌اجتماعی:
سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی در زمینه دخانیات یک دروغ بزرگ است


تاریخ انتشار : 19 بهمن 1394 ساعت 18:15
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
عضو هیئت مدیره سازمان تامین‌اجتماعی سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی در زمینه دخانیات را یک دروغ بزرگ دانست و گفت: « تامین‌اجتماعی خود در این زمینه سرمایه‌گذاری نکرده است که کارخانه‌ای بخرد و سیگار تولید کند.»

محسن سرخو، عضو هیئت مدیره سازمان تامین‌اجتماعی در گفتگو با سپیدآنلاین سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی در زمینه دخانیات را یک دروغ بزرگ عنوان کرد و گفت: « در گذشته صندوق بازنشستگی فولاد ورشکسته شد . از آنجایی که بازنشستگان این صندوق با مشکل روبرو شدند و دولت نمی‌توانست اقدام موثری برای رفع این مشکل انجام دهد، این صندوق به سازمان تامین‌اجتماعی واگذار شد که یکی از شرکت‌های تحت پوشش صندوق فولاد، شرکت دخانیات بود.»
وی در ادامه افزود: « قبول دارم که بیمه درمانی وظیفه درمان و پیشگیری را دارد ولی باز هم بر این نکته تاکید می‌کنم که تامین‌اجتماعی خود در این زمینه سرمایه‌گذاری نکرده است که کارخانه‌ای بخرد و سیگار تولید کند.»
عضو هیئت مدیره سازمان تامین‌اجتماعی ، بیان کرد: «صندوق فولاد را برخلاف میل سازمان تامین اجتماعی، تحت پوشش این سازمان قرار دادند که البته زیر نظر مدیرعامل سازمان است و با سازمان تامین‌اجتماعی ادغام نشده است. حال باید چه کاری انجام داد؟ می‌خواهید این صندوق را به وزارت بهداشت دهیم تا سیگار تولید کند.»


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه