نظام سلامت

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران خبر داد
میزان فوتی‌های تهران ۱۳ درصد افزایش داشته است


تاریخ انتشار : 03 فروردین 1399 ساعت 21:00
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: متاسفانه میزان فوت ناشی از بیماری کرونا در تهران نسبت به ده روز گذشته به اندازه ۱۳ درصد افزایش پیدا کرده است.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا زالی با اشاره به آخرین مصوبات ستاد در خصوص مسدود ماندن مراکز تجاری، اظهار کرد: متاسفانه دستورالعمل مسدود ماندن مراکز تجاری کمی با تاخیر ابلاغ شد و با توجه به تردد‌ها در شهر تهران و ماهیت تعطیلات، این دستورالعمل‌ از کیفیت لازم برخوردار نیست؛ اما مهم این است که تردد‌ها در شهر تهران تغییر پیدا کند.

وی افزود: ما نامه‌ای به وزیر بهداشت مبنی بر رعایت نکردن برخی از افراد با توجه به موکدات بهداشتی مکاتبه کرده‌ایم که در آن به اعمال جرائم ویژه افراد متخلف ذکر شده است.

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران ادامه داد: ورود مسافران نوروزی به برخی از استان‌های کشور باعث افزایش بار درمانی شده است.

وی ادامه داد: خروج از استان تهران به صورت جدی‌تر باید ممانعت به عمل آید، زیرا با وجود توصیه‌ها، افراد زیادی متاسفانه بدون توجه به سلامت خود و اطرافیان و دیگر شهروندان، اقدام به مسافرت می‌کنند. اما باید اقدامات بازدارنده‌تر و مداخلات جدی‌تری را در زمینه خروج از تهران اعمال کنیم.

زالی افزود: افراد فقط در مواقع خیلی ضروری می‌توانند از استان تهران خارج شوند تا باعث سرایت بیماری نشود.

وی ادامه داد: متاسفانه بررسی‌ها نشان می‌دهد که میزان فوت ناشی از بیماری کرونا در تهران نسبت به ده روز گذشته به اندازه ۱۳ درصد افزایش پیدا کرده است.

زالی گفت: بهبودی و پایداری شرایط، گمراه کننده است و بابد با حساسیت مراقبت‌ها را ادامه دهیم.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه