نظام سلامت

فرمانده مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران خواستار شد
ضرورت حمایت همه جانبه قضایی، حقوقی و انتظامی از کادر پزشکی


تاریخ انتشار : 15 اسفند 1398 ساعت 12:59
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
فرمانده مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر اهمیت قرنطینه سازی بیماران مبتلا به کرونا، ضرورت حمایت‌های همه جانبه قضایی، حقوقی و انتظامی از کادر پزشکی را خواستار شد.

به گزارش سپیدآنلاین، علیرضا زالی با اشاره به همه‌گیری ویروس کرونا، طی مکاتبه‌ای با دکتر علی القاصی مهر دادستان عمومی و انقلاب تهران برای مهار و کنترل شیوع این بیماری مواردی را مطرح کرد.

وی با بیان اینکه اقدامات همه جانبه، موثر و جامعی مبتنی بر جدیدترین دستورالعمل‌های علمی و پزشکی روز دنیا برای پیشگیری از اپیدمی این ویروس توسط کادر درمان و مراکز درمانی در حال اجراست، گفت: متاسفانه برخی از مبتلایان پس از اطلاع از ابتلا به این بیماری به جای همکاری با کادر درمان پزشکی از قرنطینه شدن و پذیرش درمان خودداری می‌کنند و گاها برخوردهای ناشایست با کادر پزشکی دارند.

زالی افزود: بر این اساس و با عنایت به اهمیت موضوع فرنطین‌هسازی مبتلایان به کرونا و قطع روند انتقال کرونا از مبتلایان به سایر افراد جامعه حمایتهای همه جانبه قضایی، حقوقی و انتظامی را از کادر پزشکی در معرض اینگونه درگیریها خواستار شد.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، اظهار کرد: لازم است ضابطان قضایی با دستور دادستانی اقدام به همکاری موثر و مستمر با کادر پزشکی برای جلوگیری از درگیری و ایجاد تنش در مراکز درمانی داشته باشند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه