نظام سلامت

همزمان با اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون؛
مسابقه عکاسی ثبت لحظه های بسیج ملی کنترل فشار خون برگزار می شود


تاریخ انتشار : 21 خرداد 1398 ساعت 20:05
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
همزمان با برگزاری بسیج ملی کنترل فشار خون مسابقه عکاسی ثبت لحظه ها از تاریخ 17 خرداد تا 15 تیرماه، توسط گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌ شود.

به گزارش وبدا، در این مسابقه به تعدادی از بهترین عکس‌های ارسالی از مراحل آموزش و اندازه‌گیری فشارخون، جوایزی تعلق می‌گیرد. تمام کارکنان و داوطلبان مستقر در ایستگاه‌های دائم و موقت که به عنوان کاربر اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون تعریف شده‌اند و در مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه‌ها و خانه‌های بهداشت، بیمارستان‌ها و ایستگاه‌های سیار مشغول ارائه خدمت و یا آموزش و اطلاع‌رسانی به خدمت گیرندگان می‌باشند، می‌توانند تا تاریخ 10 تیرماه عکس‌های خود را از طرق زیر به گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران ارسال کنند.

الف- نشانی ایمیل amoozeshtums@gmail.com
ب- ارسال به آیدی سفیران سلامت تهران در شبکه‌های اجتماعی @amoozeshTUMS

براساس این گزارش عکس‌ها می‌تواند از طرق مختلف (دوربین، گوشی همراه و تبلت) تهیه و ارسال شود. هر شرکت کننده، حداکثر 3 عکس مرتبط با موضوع را می‌تواند ارسال کند.

ذکر مشخصات کامل ارسال کننده (نام و نام خانوادگی، کد ملی، آخرین مدرک تحصیلی، شماره تماس همراه و ثابت، محل خدمت، سمت، معاونت مربوطه) ضروری است. توضیح مختصر حداکثر 3 خط راجع به عکس یا عکس‌های ارسالی و ذکر مشخصات کامل از جمله عنوان برنامه، نام ایستگاه، تاریخ و آدرس محل تهیه عکس، همراه عکس ارسال شود. همچنین مسئولیت هماهنگی با مسئولین سازمانی مربوطه و کسب رضایت از افرادی که عکس آنها تهیه شده، با ارسال کننده است.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه