تیتر ۱ / جامعه پزشکی

درخواست از جامعه پزشکی برای کمک به سیل‌زدگان

تاریخ انتشار : 13 فروردین 1398 ساعت 21:33
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
رئیس کل سازمان نظام پزشکی در نامه‌ای به روسای سازمان‌های نظام پزشکی سراسر کشور و شورای هماهنگی استان‌ها، خواستار همراهی جامعه پزشکی با دستگاه‌های کمک‌رسان به سیل‌زدگان شد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، در این نامه آمده است:
همکاران ارجمند
سلام و درود
چو عضوی بدرد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار
اینک که سال جدید را آغاز می‌کنیم، بسیاری از مردم ایران زمین در رنج بی‌خانمانی و آوارگی ناشی از سیل در اقصی نقاط کشور روزهای سختی را سپری می‌کنند.
جامعه پزشکی ایران که همواره بر مدار نوع‌دوستی وتسکین آلام مردم زندگی کرده و تاریخ ایران چه در زمان جنگ تحمیلی و چه دربحران‌های دیگر، مشحون از فداکاری‌های این قشر خدوم است، در مقابل صحنه دیگری از نیاز مردم و کودکان و سالمندان در شهرها و روستاها قرار گرفته است.
کمک ویاری داوطلبانه شما بزرگواران چه بصورت حضور حرفه‌ای در عرصه‌های امداد و بیماری‌های گوناگون این دوران و پس از آن و چه کمک‌های مالی و نقدی برای بازگشت هرچه سریع‌تر خانواده‌های آسیب‌دیده به خانه و کاشانه امن و آبرومندشان، برگ افتخار دیگری در کارنامه جامعه خدوم پزشکی کشور بوده و خواهد بود.
با توجه به گستردگی جغرافیایی شهرها و روستاهای آسیب دیده و ضرورت اشراف و هدایت منطقه‌ای این کمک‌ها، از همه سازمان‌های نظام پزشکی شهرستان‌ها و شورای هماهنگی استان‌ها درخواست می‌کنم در اسرع وقت سازماندهی لازم را با هماهنگی مسئولین دولتی و سازمان هلال احمر به عمل آورده و با تمام توان به وظیفه حرفه‌ای و انسانی خود عمل کنیم.
با تشکر وسپاس فراوان
دکتر محمدرضا ظفرقندی
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران
۱۳۹۸/۰۱/۱۲


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه