دارو و تجهیزات پزشکی

درخواست بنیاد بیماری‌های خاص برای تامین داروی بیماران در تعطیلات عید

تاریخ انتشار : 12 اسفند 1397 ساعت 10:37
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
رییس بنیاد بیماری‌های خاص ایران با تاکید بر آنکه در حال حاضر کمبود جدی در حوزه داروهای بیماران خاص وجود ندارد، در عین حال از مسئولان وزارت بهداشت خواست که وقفه‌ای در تامین داروهای بیماران خاص در ایام عید ایجاد نشود.

به گزارش سپیدآنلاین، فاطمه هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره نحوه تامین داروهای بیماران خاص در ایام نوروز، گفت: بنیاد بیماری‌های خاص، مجری این کار نیست، بلکه وزارت بهداشت باید داروهای مربوط به بیماران را تامین کند. البته بنیاد بیماری‌های خاص هم به‌طور مرتب هر ماه درباره وضعیت دارویی بیماران خاص گزارش می‌گیرد و اعلام می‌کند که چه داروهایی دچار کمبود هستند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه با وجود تحریم‌ها، کمبودهای جدی در حوزه داروهای بیماران خاص وجود ندارد، افزود: البته گاهی بیماران با کمبودهایی مواجه می‌شوند که ما بلافاصله این کمبودها را به وزارت بهداشت انعکاس می‌دهیم و از وزارتخانه می‌خواهیم که وضعیت کمبودها را به طور جدی پیگیری کنند.

هاشمی ادامه داد: در عین حال از آنجایی که در ایام نوروز با تعطیلات طولانی‌ مدت عید مواجهیم، وزارت بهداشت باید مدیریت کند تا وقفه‌ای در تامین داروهای بیماران خاص ایجاد نشود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه