جامعه پزشکی

بیش از ۲۸ هزار اثر به جشنواره تیتر ۱۱ ارسال شده است/۱۰ اسفند ماه آخرین مهلت بررسی مجدد آثار

تاریخ انتشار : 29 بهمن 1397 ساعت 19:02
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
۲۸ هزار و ۲۴۹ اثر از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به یازدهمین دوره از جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ ارسال شده است که از این تعداد پنج هزار و ۷۸۸ اثر از دور رقابت‌ها حذف شدند.


به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، با پایان یافتن مرحله ثبت و ارسال آثار در سامانه جشنواره تیتر۱۱، فرآیند غربالگری آثار آغاز شد که در این مرحله با استناد به دستورالعمل اجرایی جشنواره و مجموعه مصوبات شورای سیاستگذاری جشنواره تیتر ۱۱، تمامی ۲۸ هزار و ۲۴۹ اثر و نشریه ارسالی برای بررسی و احراز شرایط ورود به مرحله داوری توسط تیم غربالگری مورد بررسی قرار گرفت.

با توجه به حجم قابل توجه آثار ارسالی به جشنواره و نیز ضرورت دقت و وسواس در بررسی تک تک آثار و نشریات، مرحله غربالگری حدود یک ماه به طول انجامید که در فرآیند غربالگری هیچ گونه بررسی محتوایی صورت نگرفت و آثار و نشریات تنها براساس انطباق و استناد به مفاد آیین نامه مورد بررسی قرار گرفت. در نهایت نیز از مجموع کل آثار و نشریات ارسالی ۵۷۸۸ اثر و نشریه به دلیل عدم انطباق و دارا نبودن یا عدم رعایت شرایط مندرج ر دستورالعمل اجرایی، مجوز ورود به مرحله داوری را کسب نکرده و از فضای رقابتی جشنواره کنار گذاشته شد.

براساس این گزارش، تعداد کل آثار ارسالی به بخش نشریات برتر حدود سه هزار و ۲۷۹ اثر بوده است که از این تعداد دو هزار و ۴۴۱ اثر تایید و ۸۳۸ اثر از گردونه جشنواره خارج شد. از عمده دلایل عدم تائید آثار در این بخش می توان به ارسال نشریه توسط شخصی غیر از مدیر مسئول، عدم رعایت سقف سه شماره و ارسال نشریات منتشر شده در خارج از بازه زمانی جشنواره و بارگذاری اشتباه یا ناقص فایل نشریه اشاره کرد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه