جامعه پزشکی

در کمپین حمایت از بیماران مبتلا به صرع انجام شد
ویزیت رایگان بیماران و آگاهی‌بخشی به مردم


تاریخ انتشار : 22 دی 1397 ساعت 21:56
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
انجمن خیریه صرع اصفهان، کمپینی با عنوان حمایت از بیماران مبتلا به صرع در این شهر برگزار کرد و به ویزیت رایگان بیماران و آگاهی‌بخشی به مردم درباره بیماری صرع پرداخت.

به گزارش سپیدآنلاین، روز جمعه ۲۱ دی ماه برنامه‌ای تحت عنوان جُنگ شادی در پارک جنگلی ناژوان اصفهان برگزار شد. در حاشیه این جُنگ، انجمن خیریه صرع اصفهان هم کمپینی با عنوان «حمایت از بیماران مبتلا به صرع» برپا کرد که در قالب این کمپین، جمعی از اساتید به‌نام و متخصصین مغز و اعصاب، به ویزیت رایگان بیماران و آگاهی بخشی به عموم مردم درباره بیماری صرع پرداختند.
ویزیت رایگان بیماران


انجمن صرع تلاش می‌کند در قالب این برنامه‌ها، ‌گام‌هایی در جهت آگاه‌سازی عموم مردم با صرع بردارد و کمک کند افرادی که مبتلا به این اختلال هستند، از خدمات درمانی، دارویی و آموزشی لازم بهره‌مند شوند.

ویزیت رایگان بیماران و آگاهی‌بخشی به مردم


گفتنی است، صرع یک اختلال سیستم عصبی مرکزی (اختلال نورولوژیکی) است که در آن فعالیت سلول‌های عصبی در مغز مختل شده و منجر به تشنج می‌شود که طی آن رفتار، علائم و احساسات غیرطبیعی از جمله از دست رفتن هوشیاری رخ می‌دهد. علائم صرع مختلف است. برخی افراد مبتلا به صرع ساده، طی تشنج به مدت چند ثانیه خیره می‌مانند، در حالی‌که برخی دیگر دچار حرکات تنشی در دست‌ها و پاها می‌شوند. صرع محدود به سن، جنسیت و نژاد خاصی نیست.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه