نظام سلامت

عضو فراکسیون تولید و اشتغال هشدار داد
اجرا نشدن کامل طرح بازآفرینی شهری مساوی با تهدید سلامت مردم


تاریخ انتشار : 14 دی 1397 ساعت 17:14
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه عدم اجرایی جامع طرح هاى بازآفرینى شهرى و روستایى به قیمت به خطر افتادن جان و سلامت مردم تمام می‌شود،گفت: توسعه یافتگی در برابرحوادث غیرمترقبه از جمله زلزله در اولویت قرار بگیرد زیرا با وقوع زلزله‌های احتمالی کشور از منظر عمرانی بسیارآسیب زاخواهد بود.

به گزارش سپیدآنلاین، علی بختیار درباره وضعیت اجرایی طرح هاى باز آفرینى شهرى و روستایى گفت: وزارت راه شهرسازى طرح هاى باز آفرینى شهرى و روستایى را با جدیت دنبال نمی‌کند و این در حالی است که وزارت راه و شهر سازى این مسئله بسیار حیاتی را باجدیت دنبال نمی‌کند.

نماینده مردم گلپایگان وخوانسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای رفع معضل بافتهاى فرسوده مدتهاى مدیدى است که مجلس اعتبار و بودجه های مذکور را اختصاص داده است زیرا شرایط بافتهای عمرانی فرسوده درکشور به حدی است که به محض ورودکوچک ترین زلزله اى امکان دارد به بسیاری از افراد خسارت وارد شود.

افزایش امکانات عمرانی برای مقابله با زلزله احتمالی در اولویت قرار بگیرد

وی ادامه داد: لزوم رسیدن به مبحث توسعه یافتگی در بحث زلزله باید از اولویت های عمرانی کشور لحاظ شود زیرا سلامت وجان مردم از هر مسئله‌ای با اهمیت تر است واین در حالی است که دولت، برنامه کاربردی برای اجرای طرح هاى باز آفرینى شهرى و روستایى ارائه نمی‌دهد.

عدم اجرای طرح باز آفرینى شهرى و روستایى به قیمت به خطر افتادن جان مردم تمام می شود

عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با بیان اینکه عدم اجرایی طرح باز آفرینى شهرى و روستایى به قیمت به خطر افتادن جان مردم تمام می شود یادآورشد: توسعه یافتگی امکانات در برابرحواد ث غیر متقربه از جمله زلزله در اولویت قرار بگیرد زیرا با وقوع زلزله های احتمالی کشور از منظر عمرانی بسیارآسیب زا خواهدبود. خانه ملت


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه