نظام سلامت

پیام تسلیت سرپرست سازمان اورژانس در پی درگذشت شهادت‌گونه تکنسین اورژانس اهواز

تاریخ انتشار : 14 دی 1397 ساعت 15:38
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
در پی شهادت یکی از تکنسین های اورژانس اهواز، سرپرست سازمان اورژانس کشور، پیامی صادر کرد.

پیرحسین کولیوند، سرپرست سازمان اورژانس کشور در پی شهادت تکنسین اورژانس اهواز پیامی را برای همکاران خود و خانواده آن شهید صادر کرد.

متن پیام وی به این شرح است:

انالله و اناالیه راجعون

بار دیگر خانواده بزرگ و سپیدپوش سازمان اورژانس کشور به غم نشست و بر سرمای این زمستان در فراق یکی دیگر از همکارانمان اضافه شد، اما تنها تسکینمان آیه شریفه زیر است که خداوند متعال می فرمایند:
((ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون))

کسانی را که در راه خدا کشته شده اند مرده مپندار، بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان به ایشان روزی می دهد.
بی شک این نیروی فداکار و جان برکف که برای خدمت رسانی به هم نوع خود در راه خدا قدم برداشته است، شهید راه حق تلقی خواهد شد و نزد پروردگار روزی گیرنده است.
اینجانب برای بازماندگان آن عزیز سفر کرده و خانواده بزرگ اورژانس صبر جزیل و برای فرزند شهیدمان، علو درجات را از خداوند منان خواستارم.
گفتنی است، به دنبال بارش شدید باران و وقوع سیل در منطقه شیمبار شهرستان اندیکا در روز گذشته یک خودرو با سرنشینان در سیل گرفتار شده بود که بعد از تماس سرنشینان این خودرو با اورژانس 115، بلافاصله دو نفر از نیروهای اورژانس 115 این شهرستان برای امداد رسانی به این منطقه اعزام شدند اما متاسفانه خودرو آنها در سیل گرفتار و واژگون شد. در این حادثه حمید احمدی، تکنسین 22 ساله اورژانس شهرستان اندیکا خوزستان در حین انجام ماموریت به شهادت رسید.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه