نظام سلامت

سرپرست اورژانس کشور خبر داد
افزایش تعداد آمبولانس و پایگاه های جاده ای


تاریخ انتشار : 12 دی 1397 ساعت 17:40
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
سرپرست اورژانس کشور گفت: در بخش اورژانس افزایش پایگاه های جاده ای را در دستور کار قرار داده ایم و همچنین اقدام به افزایش تعداد آمبولانس و تقویت نیروی انسانی کردیم.

به گزارش سپیدآنلاین، پیرحسین کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور در زاهدان گفت: هدف از این بازدید عرض ادب و خداقوت به استاندار محترم و همکاران فوریت‌های پزشکی استان و همچنین شرکت در جلسات پیرامون کاهش تلفات جاده ای در استان سیستان و بلوچستان است.

وی افزود: در طول سال عده زیادی از هموطنان یا بستگانشان و یا خود در حوادث جاده‌ای دچار تلفات و یا مصدومیت های شدید می شوند، ما بر این هستیم که راه کارهایی جهت بهبود و پیشگیری از بروز این حوادث اتخاذ کنیم.

کولیوند در ادامه گفت: در بخش اورژانس، افزایش پایگاه‌های جاده‌ای را در دستور کار قرار داده‌ایم و همچنین اقدام به افزایش تعداد آمبولانس و تقویت نیروی انسانی کردیم.

سرپرست اورژانس کشور ادامه داد: در حال حاضر آموزش‌های عمومی در سطوح مختلف به وسیله اورژانس 115 و همینطور مهارت های تخصصی پرسنل صورت می‌گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نرم افزار اتوماسیون اورژانس 115 تا اوایل بهار سال 98 در سطح استان سیستان و بلوچستان راه‌اندازی می‌شود.

فارس


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه