نظام سلامت

استاندار در مراسم معارفه رئیس بهزیستی عنوان کرد
میزان آسیب های اجتماعی در تهران بیش از سایر استانها است


تاریخ انتشار : 08 دی 1397 ساعت 18:23
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
استاندار تهران و رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور گفت: تهران بیشتر از همه استان ها دچار آسیب های اجتماعی است و این چهره باید تغییر کند.

به گزارش سپیدآنلاین، انوشیروان محسنی بندپی گفت: امید است با همکاری بهزیستی شرایطی فراهم کنیم تا چهره تهران را تغییر دهیم و شاهد کاهش آسیب های اجتماعی باشیم.

وی با اشاره به فعالیت‌های خود در دوران تصدی سازمان بهزیستی به اجرای طرح دادگاه درمان مدار برای معتادان اشاره کرد و گفت: در این طرح با اقداماتی توانستیم همکاری دولت، مجلس و قوه قضاییه را فراهم کنیم.
وی با اشاره به قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت گفت: بهزیستی بعد از 15 سال توانست از این قانون در اجلاس نیویورک رونمایی کند. این قانون از مترقی ترین قانون هاست که حتی در کشورهای پیشرفته از آن سراغ نداریم.

بندپی در ادامه با تقدیر از همسرش و نیز علی ربیعی، وزیر پیشین رفاه در انجام فعالیت های خود گفت: کار در سازمان بیمه سلامت کار لوکسی بود. هنگامی که در کره جنوبی بودم گفتند حکم سرپرستی بیمه سلامت برای من زده شده و حضور ربیعی باعث تقویت کارها شد.

استاندار تهران اضافه کرد: 92 درصد پرسنل و 42 درصد مدیران بهزیستی زن هستند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: امسال بودجه بهزیستی نسبت به گذشته، حدود 62 درصد رشد داشته است.

محسنی بندپی تاکید کرد: تنها دستگاهی که در ردیف اعتباری سال 97 ، افزایش فوق العاده شغل دارد، بهزیستی است که اعتبار آن معادل 70 میلیارد تومان بوده است.
محسنی بندپی یادآور شد: بیشتر از 92 درصد تصدی ها را برون سپاری کردیم و از این بابت راضی هستیم.

-آیین تکریم از دکتر «انوشیروان محسنی‌بندپی» و معارفه دکتر «وحید قبادی‌دانا» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سید ضیاء هاشمی مدیرعامل ایرنا، پیروز حناچی، شهردار تهران، سلمان خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تعدادی از نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان کشوری و انتظامی برگزار شد. 
ایرنا


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه