دارو و تجهیزات پزشکی

همتی تاکید کرد:
لزوم افزایش شعبات داروخانه‌های هلال احمر برای رفاه حال بیماران خاص


تاریخ انتشار : 05 دی 1397 ساعت 19:20
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه افزایش شعبات داروخانه‌های هلال احمر برای رفاه حال بیماران خاص و سرطانی در اولویت قرار بگیرد،گفت: بیماران سرطانی وخاص نباید در کنار تحمل سختی‌های بیماری، انتظار درصفهای تحویل دارو را نیز تجربه کنند .

به گزارش سپیدآنلاین، احمد همتی درباره وضعیت خدمات رسانی دارویی به بیماران خاص و سرطانی درکشور، گفت:به غیراز داروخانه‌های هلال احمر،برخی از داروخانه‌ها نیزمسئولیت توزیع داروهای بیماران خاص وسرطانی رابرعهده دارند بنابراین باشرایط کنونی اگر داروخانه‌های مذکور، توان تحویل دارو را به سرعت به بیماران ندارند، باید فکر اساسی برای گسترش داروخانه‌های توزیع دارو بیماران سرطانی در بخش خصوصی و هلال احمر کرد.

رفاه حال بیماران سرطانی و خاص در توزیع دارو در اولویت قرار بگیرد

نماینده مردم سمنان ومهدی شهردر مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفاه حال بیماران سرطانی وخاص در توزیع دارو باید در اولویت قرار بگیرد تصریح کرد: انتظار بیماران خاص برای تحویل دارو با توجه به شرایط بیماری این نوع از بیماران به هیچ وجه ممکن مورد تایید نیست و از همین رو می بایست ازدیاد داروخانه‌های توزیع کننده، داروهای بیماران سرطانی وخاص در برنامه کاری قرار بگیرد تا بتوان خدمات رسانی به بیماران را به شرایط ایده ال رساند.

همتی افزود: بیماران خاص وسرطانی به اندازه کافی با مشکلاتی جسمانی روبرو هستند بنابراین نباید بیماران سرطانی و خاص در تامین دارو با معضل و مشکلاتی اساسی روبرو شوند.

تجربه صف های انتظار تحویل دارو برای بیماران سرطانی پسندیده نیست

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه لزوم افزایش شعبات داروخانه‌های هلال احمر برای رفاه حال بیماران خاص و سرطانی در اولویت قرار بگیرد یادآورشد: بیماران سرطانی وخاص نباید در کنار تحمل سختی‌های بیماری انتظار درصفهای تحویل دارو را نیز تجربه کنند . خانه ملت


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه