اخبار ایران و جهان

مشاور وزیر بهداشت اعلام کرد
تلاش تیم درمانی برای نجات جان مصدومان بدحال حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد ادامه دارد


تاریخ انتشار : 05 دی 1397 ساعت 20:22
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
مشاور وزیر بهداشت تعداد مصدومین بستری شده حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در بیمارستان های امام خمینی (ره) ، حضرت رسول اکرم (ص) ، شریعتی و بیمارستان عرفان نیایش را 18 نفر اعلام کرد و گفت: 7 نفر از مصدومان این حادثه از بیمارستان امام خمینی(ره) و یک نفر از بیمارستان حضرت رسول اکرم( ص) مرخص شدند و  ۸ نفر حال عمومی نامناسب دارند و در ICU این بیمارستان ها بستری هستند.

به گزارش سپیدآنلاین، زارع نژاد با اشاره به این که ۱۶ نفر از مصدومین این حادثه در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری بودند، گفت: از این تعداد ۷ نفر مرخص شده اند که ۴ نفر خانم و ۳ نفر آقا هستند و ۷ مصدوم نیز در بخش  ICU بستری که حال عمومی ۴ نفر مناسب نیست و ۲ نفر به بخش منتقل شدند.

وی افزود: تعداد مصدومین بستری شده در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ره) 5 نفر هستند که از این تعداد، 2 نفر به بخش منتقل شده، یک نفر مرخص و ۲ نفر در ICU بستری که حال یکی از آنها وخیم است. 

زارع نژاد در رابطه با قدامات درمانی و اعمال جراحی صورت گرفته برای مصدومین گفت: از تعداد ۵ مصدوم انتقالی به بیمارستان حضرت رسول ۳ نفر آقا و ۲ نفر خانم هستند.

مشاور وزیر بهداشت خاطر نشان کرد: ۲ نفر از مصدومین این حادثه با شکستگی های متعدد در بخش ICU بیمارستان شریعتی بستری هستند و حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است و کلیه مراحل درمانی و اعمال جراحی لازم برای مصدومین در حال انجام است.

وی با اشاره به این که ۴ نفر از مصدومان این حادثه در بیمارستان عرفان نیایش بستری بودند، گفت: یک نفر از مصدومین بدحال، صبح امروز فوت کرد و ۲ نفر تحت عمل جراحی قرار گرفتند و یک نفر هم دچار شکستگی های جزئی است که حال عمومی مناسبی دارد.

زارع نژاد در پایان تاکید کرد: تعدد، نوع شکستگی ها و آسیب های ایجاد شده برای مصدومین حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات نشان دهنده شدت زیاد این حادثه است و تیم درمانی تمام تلاش خود را برای بهبودی مصدومین بویژه نجات جان مصدومین بدحال به کار بسته است.
وبدا


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه