نظام سلامت

تلاش انگلیس برای بهبود "نرخ امید به زندگی" در این کشور

تاریخ انتشار : 14 آبان 1397 ساعت 20:15
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
سیستم سلامت همگانی انگلیس (NHS) از اجرایی شدن طرحی خبر داد که هدف آن بهبود نرخ امید به زندگی در این کشور است.

به گزارش سپیدآنلاین، در همین رابطه از مردم انگلیس درخواست شده که مصرف قند، نمک و چربی خود را کاهش دهند تا در مدت پنج سال نرخ امید به زندگی در این کشور بهبود پیدا کند.

در این طرح توجه اصلی بر پیشگیری از بیماری‌هاست چرا که به گفته وزیر سلامت انگلیس، درمان بیماری‌ها نسبت به پیشگیری از آن ۱۰ برابر بیشتر هزینه‌ خواهد داشت. همچنین از مدیران و کارفرمایان درخواست شده برای حفظ سلامت کارمندان و نیروهای خود اقدامات بیشتری انجام دهند.

اکنون نرخ امید به زندگی در انگلیس برای زنان ۸۲.۹ و برای مردان ۷۹.۲ سال است و در مقایسه با سایر کشورها رتبه این کشور از این حیث مطلوب نیست.

با اجرایی شدن این طرح، افراد خود نسبت به حفظ سلامتی‌شان مسئول خواهند بود و لازم است با مراقبت بهتر از خود، خودداری از استعمال دخانیات و مواد الکلی و کاهش میزان مصرف قند، نمک و چربی در تحقق اهداف این طرح مشارکت کنند.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، همچنین قرار است بر اساس این طرح تا سال ۲۰۳۰ چاقی دوران کودکی به نصف کاهش پیدا کند، با تشویق و توصیه به فعالیت‌های اجتماعی احساس تنهایی به حداقل برسد و نیز تا سال ۲۰۲۸، تشخیص ۷۵ درصد از موارد بیماری سرطان در مرحله اول و دوم انجام شود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه