جامعه پزشکی

ششمین کنگره ملی اخلاق پرستاری برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : 14 آبان 1397 ساعت 19:35
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
دبیر علمی ششمین کنگره ملی اخلاق پرستاری از برگزاری این کنگره در روزهای ۸ و ۹ اسفندماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بم خبر داد و گفت: علاقمندان تا ۳۰ دی ماه برای ارسال مقالات فرصت دارند.

به گزارش سپیدآنلاین، عباس عباس‌زاده با اعلام خبر برگزرای ششمین کنگره ملی اخلاق پرستاران، گفت: کنگره اخلاق پرستاری تاکنون پنج دوره و به مناسبت بزرگداشت مقام حضرت زینب (س) در کشور برگزار شده است.

وی با بیان اینکه حضرت زینب (س) الگوی پرستاران است و سالروز ولادت این بانوی بزرگوار هم به عنوان روز پرستار نامیده شده است، افزود: ارزش‌های انسانی و اخلاقی ایشان برای همه ما سرمشق است و به همین دلیل اخلاق پرستاری را همواره با اخلاق زینبی و صبر و استقامت و علم این بزرگوارعجین می‌دانیم که این کنگره نیز در این راستا برگزار می‌شود.

عباس‌زاده گفت: در طول پنج دوره برگزاری این کنگره همواره شاهد رشد مقالات از نظر کمی و کیفی بودیم و پیش بینی می‌کنیم که امسال نیز با استقبال خوب پژوهشگرانی که در حوزه اخلاق پرستاری تلاش می‌کنند، روبرو باشیم.

دبیر ششمین کنگره ملی اخلاق پرستاری افزود: در دوره‌های گذشته در رشته‌هایی که مشابه پرستاری خدمت مراقبتی مانند پزشکی و مامایی و سایر حرفه‌ها انجام می‌دهند، نیز مقالات خوبی به کنگره رسید و امیدواریم امسال هم همه شاهد حضور گروه‌های مراقبت سلامت و حامی سلامت در این کنگره باشیم.

وی با بیان اینکه در این کنگره طبق روال هر ساله سخنرانی‌های کلیدی و شخصیت‌های علمی برجسته حضور دارند، افزود: امیدواریم علاوه بر انتقال تجربیات و شکل‌گیری گروه‌های پژوهشی در این جمع علمی خوب پژوهشگران جوان ما ایده‌های تازه‌ای را در این حوزه کسب کنند و این کنگره منجر شود که در عمل مردم ما بتوانند از پرستاری اخلاق‌مدارنه و باکیفیت برخوردار شوند.

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت پرستاری، دبیر ششمین کنگره ملی اخلاق پرستاری گفت: علاقمندان می‌توانند تا ۳۰ دی ماه سال جاری مقالات خود را به نشانی www.nursingethics.ir ارسال کنند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه