آموزش

مدیر امور نخبگان و استعداد درخشان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد
برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی تا پایان آذر ماه فرصت ثبت نام دارند


تاریخ انتشار : 14 آبان 1397 ساعت 19:19
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
مدیر امور نخبگان و استعداد درخشان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به این که برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی برای ثبت نام در سامانه پژوهشی نصر تا پایان آذرماه فرصت دارند، خبر داد: درگاه پذیرش پروپوزال های گرنت برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی از تاریخ اول آذرماه لغایت 1 دی ماه سالجاری بازگشایی می شود.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، پروین پاسالار، مدیر امور نخبگان و استعداد درخشان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اعلام این خبر افزود: درگاه پذیرش پروپوزال های گرنت برگزیدگان المپیاد دانشجویی در سامانه پژوهشی نصر به آدرس ms.nasrme.ac.ir بازخواهد شد و برگزیدگانی که اسامی آنها در سایت المپیاد اعلام گردیده می بایست از تاریخ 1 آذرماه لغایت 1 دی ماه سالجاری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است که مسئولیت عدم ثبت نام در تاریخ مقرر به عهده دانشجو می باشد و در این خصوص مسئولیتی متوجه دبیرخانه المپیاد نمی باشد.
وی همچنین به عناوین حیطه های یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور اشاره کرد و افزود: یازدهمین المپیاد علمی دانشجویی همانند دوره قبل از شش حیطه استدلال بالینی، حیطه آموزش پزشکی، حیطه تفکر علمی در علوم پایه، حیطه فلسفه پزشکی، حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاههای هزاره سوم و حیطه مدیریت نظام سلامت برگزار خواهد شد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه