دارو و تجهیزات پزشکی

مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت خبر داد
انعقاد تفاهمنامه همکاری بین سازمان تعزیرات حکومتی و اداره کل تجهیزات پزشکی


تاریخ انتشار : 16 مهر 1397 ساعت 20:15
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از انعقاد تفاهمنامه همکاری بین اداره کل حقوق مصرف کنندگان سازمان تعزیرات حکومتی و اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در حوزه امور نظارت و بازرسی تجهیزات پزشکی خبر داد.

به گزارش سپیدآنلاین، رضا مسائلی اظهارکرد: پیرو جلسه وزیر بهداشت با وزیر دادگستری در۲۰ شهریور سال جاری به منظور تشکیل کمیته مشترک بین وزارت بهداشت و وزارت دادگستری به ریاست رییس سازمان تعزیرات حکومتی با هدف مراقبت بیشتر از حقوق مردم در حوزه سلامت و پیشگیری و برخورد با متخلفان حوزه سلامت، این کمیته در سازمان تعزیرات تشکیل و در آن انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان تعزیرات حکومتی و وزارت بهداشت درخصوص امور تجهیزات پزشکی مصوب شد.

مشاور وزیر بهداشت در ادامه گفت: پیرو این مصوبه با حضور مدیرکل حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان تعزیرات حکومتی، تفاهمنامه همکاری در حوزه امور نظارت و بازرسی تجهیزات پزشکی در اداره کل تجهیزات پزشکی منعقد شد.

مسائلی با بیان اینکه موضوع تفاهمنامه همکاری مشترک به منظور نظارت بر امر تولید، تامین، انبار، توزیع و فروش تجهیزات و ملزومات پزشکی است، تصریح کرد: ایجاد بانک جامع از اطلاعات مشترک، انجام بازرسی‌های مشترک از شرکت‌ها و اصناف با مشارکت ادارات سازمان تعزیرات در استان‌ها و مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، ارائه آموزش به انجمن‌ها، اتحادیه‌ها و اصناف جهت پیشگیری از بروز تخلف و رعایت قوانین و مقررات از محورهای همکاری در این تفاهمنامه است.

مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در پایان تاکید کرد: امیدواریم با عملیاتی شدن این تفاهمنامه شاهد مراقبت بیشتر از حقوق مردم در حوزه سلامت باشیم.

به گزارش وبدا، در این جلسه قاضی نوروزپرست - قاضی مستقر در شعبه تعزیرات حکومتی در اداره کل تجهیزات پزشکی، رییس حراست اداره کل تجهیزات پزشکی و سرپرست اداره نظارت و بازرسی و کارشناسان بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی نیز حضور داشتند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه