نظام سلامت

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت در زنجان:
پیشگیری از موازی کاری از وظایف مسئولان از جمله معاونت اجتماعی است


تاریخ انتشار : 16 مهر 1397 ساعت 21:28
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، گفت: کاهش هزینه‌های حوزه سلامت برای مردم بدون ورود و فعالیت خیّران غیرممکن است.

به گزارش وبدا، ابراهیم گلمکانی در نشست مشترک نمایندگان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با خیریه‌های حوزه سلامت استان زنجان با ابراز خرسندی از حضور در زنجان اظهار داشت: حضور در این جلسه و آشنایی با دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان که بنای آن توسط یک خیر نهاده شده است، مایه خرسندی است.

گلمکانی در این خصوص افزود: رویکرد موجود در استان زنجان از جمله بازدید از امکانات ایجاد شده توسط خیّران در بیمارستان ولی‌عصر (عج) و آشنایی با چهره‌هایی که نگاهی نو در حوزه سلامت ایجاد کرده‌اند، رویکردی بسیار اثربخش است.

وی با بیان اینکه با ظرفیت‌های ایجاد شده توسط خیّران در زنجان به هنگام ورود آشنا شده که نمونه آن خیریه مهرانه است، ادامه داد: تکمیل فاز دوم بیمارستان ولی‌عصر (عج) آن را تبدیل به بیمارستان بی‌نظیر در کشور خواهد کرد که این حد از تلاش و همت توسط خیّران قابل تقدیر و قدردانی است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خیریه مهرانه را نماد اعتماد مردم و خیّران اعلام کرد و افزود: این مرکز نمونه یک تلاش همگانی است و نباید از حاشیه ها ترسید و مکدر شد و باید مسیر بزرگ پیش‌ رو را طی کرد، چراکه حوزه سلامت، حوزه وسیعی است.

گلمکانی با اعلام برنامه کشوری جهت کاهش هزینه‌های حوزه سلامت برای مردم، تصریح کرد: برای رسیدن به این مهم باید تلاش کرد و تحقق این مهم بدون ورود و فعالیت خیّران غیرممکن است.

وی در پایان تاکید کرد: پیشگیری از موازی کاری از وظایف مسئولان از جمله معاونت اجتماعی است.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه