آموزش

پذیرش 365 نفر دستیار تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1397 ساعت 21:57
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
معاون آموزشی دستیاری و تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به ظرفیت پذیرش دستیار تخصصی این دانشگاه در سال جاری، گفت: امسال 365 نفر در 25 رشته تخصصی دانشگاه برای سال 97 پذیرش شده‌اند.

به گزارش سپیدآنلاین میر محمد میری در گفت‌وگو با ایسنا در کارگاه دو روزه آموزشی، فرهنگی و پژوهشی ویژه دستیاران تخصصی بالینی ورودی سال 97 دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که امروز با حضور رییس، معاونان و جمعی از اساتید پیشکسوت علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، با اشاره به سخنرانی مسئولین و اساتید پیشکسوت در این کارگاه آموزشی، تصریح کرد: مسایل مختلف مرتبط با درمان و اخلاق پزشکی در این کارگاه ارائه می شود، چراکه بخش اعظم فعالیت دستیاران بالینی به حوزه درمان و بالین مرتبط است و ارائه آموزش‌ها نیز توسط اساتید حوزه درمان ارائه می‌شود.

معاون آموزشی پزشکی عمومی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ابراز امیدواری کرد که با برگزاری این کارگاه دانشجویان بتوانند با قدرت و بینش مطلوبی دوره دستیاری تخصصی خود را گذرانده و وارد حیطه تخصصی شوند.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت برگزاری این دوره‌ها، عنوان کرد: اگر دستیاران با بینش دقیق‌تری نسبت به محیط تحصیلی، مجموعه دانشگاهی و بیمارستان وارد دوره دستیاری شده و نسبت به حق و حقوق و مسئولیت‌های خود در قبال سیستم، آگاه‌تر شوند، آینده شغلی موفق‌تری نیز خواهند داشت.

دکتر میری با بیان اینکه اغلب شکایات و سوءتفاهم‌های موجود بین مردم و کادر درمانی به دلیل عدم ارتباط صحیح بین افراد است، تصریح کرد: بیشترین تاکید اساتید در دوره دستیاری برقرای ارتباط مطلوب پزشک و کادر درمانی با بیمار و خانواده بیماران است، چراکه آگاهی بیمار از پروسه درمان، او را نسبت به این مسائل پذیراتر کرده و مطمئناً درمان نیز موثرتر خواهد بود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه