دارو و تجهیزات پزشکی

سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت: تدابیر و تمهیدات لازم برای تامین
تدابیر و تمهیدات لازم برای تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی


تاریخ انتشار : 30 شهریور 1397 ساعت 16:00
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: اداره کل تجهیرات پزشکی برای مدیریت تامین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مراکز درمانی و پیشگیری از کمبودهای احتمالی، تدابیر و تمهیدات لازم را اندیشیده است.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، محمد مهدی علا الدین با بیان اینکه برخی تمهیدات برای تقویت تولید کنندگان در نظر گرفته شده و روان سازی واردات و تعمیق هماهنگی بین سازمانی با نهادهای مربوطه برای رفع مشکلات در حال انجام است، افزود: با حمایت نهادهای پشتیبان وزارت بهداشت در تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی، کمبودهای احتمالی و مشکلات مراکز درمانی مدیریت و مرتفع خواهد شد.

علاالدین دعوت برای حضور آزاد شرکت ها و شفاف سازی آنها و همچنین فراخوان تامین کنندگان را راهکار دیگر وزارت بهداشت برای تامین ملزومات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی عنوان کرد.

سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: برای مدیریت تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی و پیشگیری از کمبودهای احتمالی، تدابیر و تمهیدات لازم اندیشیده شده است و همه پتانسیل اداره کل تجهیزات پزشکی و دانشگاههای علوم پزشکی برای شرایط خاص در آینده بسیج خواهند شد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه