نظام سلامت

نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان ها:
بهداشت و درمان خوزستان در شان مردم این استان نیست


تاریخ انتشار : 21 تیر 1397 ساعت 14:52
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان ها گفت: امروز بهداشت و درمان استان خوزستان در شان مردم این استان نیست، بیمارستان های استان خدمات خوبی به بیماران ارائه نمی دهند.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، عدنان محمد نصاری روز پنجشنبه در هفتمین اجلاس شورای عالی استان ها که در محل مجلس قدیم برگزار شد، افزود: مردم استان خوزستان به استان های دیگر برای درمان و مداوا مراجعه می‌کنند که این موضوع بیان کننده ارائه نشدن خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی در این استان است.
وی خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: شایسته نیست که در رسانه‌ها مسمومیت چندین نفر از هموطنانمان در شهرستان رامهرمز سرتیتر رسانه‌ها شود.
نصاری ادامه داد: از آقای وزیر می خواهم نظارت خود را در مسائل بهداشتی افزایش دهند مشکل ریزگردهای استان خوزستان اساسی است و راه حل اساسی می خواهد تا کی می توان شاهد بیشترین آلودگی در برخی از شهرهای استان خوزستان باشیم که جان مردم را به خطر انداخته است.
محمد انصاری افزود: از شهرستان‌ها و بخش‌های استان خوزستان که سازمان تامین اجتماعی وجود دارد فقط از بیمه‌ شدگان پول می‌ گیرند و بیمه شدگان برای خدمات درمانی ناگزیر به پیمودن مسیرهای 100 کیلومتری می شوند لذا تقاضا می شود برای این شهرها و بخش ها درمانگاه تامین اجتماعی ساخته شود.
نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان ها گفت: آقای وزیر سربازان بهداشتی شما بهورزان هستند که در روستاهای محروم در بدترین شرایط کار می کنند، بنابر این تقاضا می شود که مشاغل آنها به مشاغل سخت محسوب شود و 2 سال آموزش بهورزی به سنوات خدمتشان اضافه شود.
محمدنصاری با بیان اینکه عزل و نصب‌های سیاسی از عمده‌ترین مشکلات آموزشی خوزستان است، گفت: این امر تحصیل و آموزش را قربانی کرده است.
وی با بیان اینکه خوزستان دارای نعمت‌های فراوانی چون آب، خاک، گاز، پالایشگاه، پتروشیمی، صنایع، معادن، آبراه‌های آزاد، راه آهن، بندر و گمرک است، گفت: متاسفم از اینکه با وجود این نعمت‌ها روز به روز به محرومیت‌های خوزستان بیشتر می‌شود.
نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان ها با بیان اینکه هر چقدر صنایع افزایش پیدا کند، جوانان بیشتر بیکار می‌شوند، افزود: پس از گذشت یک هفته در خوزستان زمین‌های کشاورزی زیادی در حال خشک شدن هستند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه