نظام سلامت

اورژانس پیشانی کار ما در بیمارستانها است
بازدید شبانه وزیر بهداشت از سه بیمارستان بزرگ تهران


تاریخ انتشار : 11 خرداد 1397 ساعت 19:08
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
وزیر بهداشت در ادامه بازدید های شبانه در ماه مبارک رمضان، پنج شنبه شب تا بامداد جمعه از بیمارستانهای امام خمینی(ره)، امیراعلم و بهارلو تهران بازدید کرد.

به گزارش سپیدآنلاین، سید حسن هاشمی، ضمن بازدید از بخش های اورژانس یک و دو مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) تهران، در جلسه ای با حضور رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیران این بیمارستان، مهم ترین مشکلات بیمارستان امام خمینی(ره) را بررسی و دستورات لازم به منظور رفع این مشکلات را صادر کرد.
وزیر بهداشت گفت: اورژانس پیشانی کار ما در بیمارستانها است و باید تلاش کنیم، مردم در سریعترین زمان ممکن و با کمترین مشکلات با کیفیت ترین خدمات را دریافت کنند.
همچنین باید کمبودها و مشکلاتی که بیمارستانهای شهرهایی که بیشترین ارجاع را به بیمارستان امام خمینی(ره) دارند برطرف شود تا مردم مجبور به مراجعه به این بیمارستان نباشند.
لزوم تسریع در تکمیل پروژه بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی مهدی کلینیک، تامین تجهیزات مورد نیاز و لزوم تسریع در ساخت پارکینگ بیمارستان امام خمینی(ره) تهران، مهم ترین مشکلات مطرح شده در این جلسه بود.
مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) تهران دارای 1100 تخت بیمارستانی، 3800 نیروی انسانی فنی و تخصصی و 97 درصد ضریب اشغال تخت است و میزان مراجعه به این بیمارستان در سال، بیش از 500 هزار نفر است.
وزیر بهداشت در ادامه بازدید شبانه خود، همچنین از بخش های مختلف (اورژانس، دیالیز و آندوسکوپی گوارش) و پروژه های عمرانی( بازسازی و مقاوم سازی بخش جدید اورژانس و کلینیک گوش، حلق و بینی) بیمارستان امیراعلم بازدید کرد.
کلینیک گوش، حلق و بینی بیمارستان امیراعلم در زمینی با زیربنای سه هزار متر مربع در 6 طبقه در مجاورت این بیمارستان در حال ساخت است و در حال حاضر حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بر اساس اظهارات پیمانکار پروژه، عملیات ساخت آن تا پایان سال جاری به اتمام می رسد. با اتمام این پروژه، خدمات سرپایی تخصصی و فوق تخصصی گوش، حلق و بینی با ویزیت ارزان و در فضای فیزیکی مناسب و تجهیزات پیشرفته به بیماران ارائه می شود
هاشمی همچنین در ساعات ابتدایی بامداد امروز از بخش های مختلف بیمارستان بهارلو شامل اورژانس، آنژیوگرافی و جراحی قلب و نوزادان بازدید کرد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه