نظام سلامت

رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی
واریز سهم درمان تامین اجتماعی به حساب خزانه نقض حقوق کارگران و کارفرمایان است


تاریخ انتشار : 13 اسفند 1396 ساعت 14:34
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
رییس فراکسیون کارگری مجلس واریز سهم درمان تامین اجتماعی به حساب خزانه را نقض حقوق کارگران وکارفرمایان دانست.

به گزارش سپیدآنلاین، علیرضا محجوب بند ز تبصره 7 بودجه 97 که سازمان تامین اجتماعی را مکلف می نماید سهم درمان را از کل حق بیمه به حساب خزانه دولت واریز نماید را نقض حقوق کارگران و کارفرمایان دانست و گفت: کارگران این موضوع را فراموش نمی کنند که برای جلب رضایت یک وزیر و وزارت خانه اش حقوق فقرا را نقض و مالکیت آنها را نادیده گرفتند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود: چرا جای این اقدام هزاران میلیارد سپرده های بانکی دانشگاه های علوم پزشکی به خزانه باز نمی گردد تا صرف پرداخت معوقات کارگران و پرستاران بیمارستان ها شود.
وی ادامه داد: حقوق عده ای را در بانک سپرده می کنند و سود می گیرند و از سویی حقوق نیمی از ملت را به خزانه می سپارند!
محجوب یادآور شد: این مصوبه که به اسم ایجاد شفافیت در دولت تصویب و به تایید نمایندگان ملت رسید، مجوز ایجاد انشقاق در ساختار و یکپارچگی بزرگترین صندوق بیمه ای خواهد بود البته به حول و قوه الهی کارگران اجازه این کار را نخواهند داد.
رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ابعاد این اقدام ناصحیح فراتر از آن چیزی است که این روزها گفته می شود بنابراین ضمن روشنگری تمام تلاش ها معطوف به استیفای کامل حقوق حقه کارگران و بازنشستگان خواهد شد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه