نظام سلامت

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت تاکید کرد:
مدیریت هزینه‌ها شرط اصلی برون رفت از مشکلات موجود


تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396 ساعت 11:17
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به کمبود منابع مالی، مدیریت هزینه‌ها را شرط اصلی‌ برون رفت از مشکلات موجود بیان کرد و افزود: تشکیل کمیته‌های تنظیم و مدیریت هزینه‌ها در دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌ها، نیازی جدی است و لازم است به طور فعال در زمینه کاهش هزینه‌ها در این کمیته‌ها تلاش شود.

به گزارش سپیدآنلاین، طاهر موهبتی در جلسه ای که با حضور رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد، با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به دارو و تجهیزات در حوزه سلامت، گفت: سلامت، دارای بالاترین سطح اهمیت است که کمترین بی مبالاتی در این حوزه، می تواند مشکلات زیادی به بار آورد.
وی با تاکید بر این که در مدیریت هزینه ها نباید اجازه دهیم به مردم و اقشار آسیب پذیر فشار وارد شود، افزود: باید مدیریت هزینه به نحوی باشد که هزینه های اضافی و غیر لازم کنترل شود.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت در ادامه، در خصوص مشکلات مناطق زلزله زده در استان کرمانشاه، گفت: مشکلات کرمانشاه و به ویژه آسیب های زلزله را درک می کنیم و نگاه خاصی به این استان داشته و داریم و برای کمک به استان دریغ نخواهیم کرد.
موهبتی با اشاره به این که پرداختی های مربوط به زلزله در برنامه سازمان بیمه سلامت قرار گرفته است، افزود: در این زمینه، همکاری های بیشتری خواهیم کرد و در حوزه بهداشت و درمان اقدامات خوبی در رخداد زلزله در این استان انجام شده و قدر زحمات همکاران کرمانشاه را می دانیم و مردم و مسئولان، شاهد این خدمات بودند و این فعالیت ها افتخار آفرین بود. وب‌دا


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه