نظام سلامت

رئیس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت خبر داد
توزیع 80 دستگاه موبایل کلینیک دندانپزشکی در کشور


تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396 ساعت 13:50
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
رییس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت از توزیع 80 دستگاه موبایل کلینیک دندانپزشکی در کشور خبر داد.

به گزارش سپیدآنلاین، حمید صمدزاده گفت: بیش از شش ماه از توزیع 80 دستگاه موبایل کلینیک دندان پزشکی در سطح کشور و توسعه خدمات دندان پزشکی به نقاط دوردست و محروم می‌گذرد.
وی افزود: در این مدت معاونت‌های بهداشت دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور اقدام به تهیه و تجهیز اقلام سرمایه‌ای و تهیه مواد مصرفی مورد نیاز کلینیک‌ها کردند.
صمدزاده ادامه داد: همچنین معاونت‌های بهداشت دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور اقدام به تامین نیروی انسانی مورد نیاز شامل دندان پزشک، دستیار و راننده کرده‌اند.
وی بیان کرد: مناطق محروم محدوده هر دانشگاه علوم پزشکی مشخص شده و اولویت‌بندی صورت پذیرفته و در حال حاضر اکثرا در نقاط محروم از مرزهای غربی و شرقی گرفته تا روستاهای دور افتاده به خدمت رسانی مشغولند و بیش از 23 روز فعالیت ماهانه به طور متوسط صورت پذیرفته است.
بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، وی افزود: در حال حاضر بر روی بیش از 90 درصد واحدها GPS نصب و در نتیجه مسیر خدمت رسانی به روز مشخص است و همچنین آمار خدمات نیز بصورت آنلاین به سامانه متصل است.
رییس اداره بهداشت دهان و دندان گفت: تاکنون بیش از 60 هزار خدمت رایگان شامل ترمیمی، جرم‌گیری، فیشور سیلانت، کشیدن، عصب کشی و پالپوتومی به ارزش تقریبی 5 میلیارد تومان به مردم محروم صورت پذیرفته است.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه