نظام سلامت

رئیس سازمان اورژانس کشور خبر داد:
راه اندازی 42 پایگاه اورژانس زمینی در دولت دوازدهم


تاریخ انتشار : 14 بهمن 1396 ساعت 11:58
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
رئیس سازمان اورژانس کشور از راه‌اندازی 42 پایگاه اورژانس زمینی (‌15 پایگاه شهری و 27 پایگاه جاده ای) راه‌اندازی پایگاه‌های اورژانس هوایی در گچساران، سنندج و ایرانشهر در سال 96 و افزایش تعداد پایگا‌های هوایی از 31 به 34 پایگاه در سال 96‌، تدوین دستورالعمل اجرایی مدیریت درمان سکته قلبی 247 و سکته مغزی 724 در اورژانس‌ها و بستن قرارداد خرید ۴۰۰ دستگاه آمبولانس کمک‌دار در 6 ماهه گذشته خبر داد.

به گزارش سپیدآنلاین، پیرحسین کولیوند مجموعه فعالیت‌های اورژانس کشور در حوزه‌های فوریت های پزشکی، آموزش و پژوهش در فوریت های پزشکی و فوریت های پزشکی در حوادث را اعلام کرد.
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در حوزه آموزش و پژوهش می توان به تهیه چهارمین گزارش بین المللی ایمنی راهها با همکاری سازمان جهانی بهداشت، دریافت مجوز برگزاری 53 دوره آموزشی سازمان اورژانس و چاپ کتاب آموزش فوریتهای پزشکی عمومی ویژه زائرین اربعین اشاره کرد.
کولیوند با اشاره به این که اورژانس 115 در حوزه فوریت های پزشکی در حوادث نیز اقداماتی انجام داده است، افزود: از جمله این اقدامات فعال شدن سطوح مدیریت بحران در EOC وزارت بهداشت و حضور مدیران کشیک، آنکال در EOC بر اساس ICS، راه اندازی بیمارستان سیار در منطقه حادثه دیده و تثبیت خدمات سلامت کمتر از 24 ساعت در مناطق زلزله زده می باشد. وب‌دا


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه