نظام سلامت

دبیرکل انجمن اسلامی جامعه پزشکی کشور
عدم مشارکت نخبگان پزشکی در طرح تحول سلامت یکی از مشکلات این طرح است


تاریخ انتشار : 08 دی 1396 ساعت 10:02
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
دبیرکل انجمن اسلامی جامعه پزشکی به مشکلات طرح تحول سلامت پرداخت و گفت: عدم مشارکت نخبگان پزشکی در طرح تحول سلامت یکی از مشکلات ایران طرح است. برخی پزشکان حدود یکسال است که دریافتی نداشته اند این در حالی است که در زمان جنگ در تنها بخشی که ما مشکل نداشتیم بخش پزشکی بود.

به گزارش خبرنگار سپید، محمدرضا ظفرقندی در بیست و پنجمین مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی کشور در سخنانی با یادآوری شرایط سخت سالهای پایانی دهه 80 گفت: ایام و سال های 88 به بعد شرایط سختی برکشور حاکم بود و در این ایام نقش بی بدیل دکتر مطهری و دکتر جهانگیری به ویژه در ایام انتخابات قابل تحسین بود و امیدواریم قدر این افراد دانسته شود
دبیرکل مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی کشور ادامه داد: سال گذشته مجمع در ایام رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد.
امروز کوس رسوایی افرادی که ایشان بارها درباره آنها هشدار میدادند، نواخته میشود. امروز افرادی که در سال 88 حرف حق میگفتند مانند موسوی و کروبی هنوز در حصر هستند.
وی افزود: امروز ماییم و میراث به جا مانده از 8 سال عقب ماندگی و مشکلات اقتصادی
درآن سال ها بسیاری از همکاران ما از حق خود محروم شدند و از کار بیکار شدند.
ظفرقندی اضافه کرد: علی رغم همه محبوبیت رئیس دولت اصلاحات، امروز رسانه ملی همچنان به راه غلط خود ادامه میدهد.
وی افزود: حضور فعال انجمن در انتخابات نظام پزشکی و همراهی با طرح تحول سلامت یک از افتخارات ما در سال گذشته بود.
ظفرقندی در ادامه سخنان خود به مشکلات طرح تحول سلامت پرداخت و گفت: عدم مشارکت نخبگان پزشکی در طرح تحول سلامت یکی از مشکلات ایران طرح است. برخی پزشکان حدود یکسال است که دریافتی نداشته اند این در حالی است که در زمان جنگ در تنها بخشی که ما مشکل نداشتیم بخش پزشکی بود.
دبیرکل مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی کشور
در بخش پایانی سخنان خود ابراز امیدواری کرد که باهمراهی همه گروه های اصلاح طلب و راهنمایی های آقای خاتمی بتوانیم کشور را به یک سرمنزل درست برسانیم. وی تاکید کرد: جامعه پزشکی نیز در این مسیر همراه خواهد بود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه