بیمه

معاون درمان وزیر بهداشت:
90 درصد درآمد بیمارستان‌های دولتی متکی به مطالبات از بیمه‌ها است


تاریخ انتشار : 26 آذر 1396 ساعت 16:46
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
معاون درمان وزیر بهداشت بابیان اینکه 90 درصد درآمد بیمارستان‌های دولتی متکی به مطالبات از بیمه‌ها است، گفت: وزارت بهداشت در تلاش است، تصدی درصدی از مدیریت خدمات درمانی دولتی را به بخش خصوصی واگذار کند.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، دکتر قاسم جان بابایی در سفر به شهر یاسوج و در حاشیه بازدید از بیمارستان 96 تختی بی‌بی حکیمه خاتون (س) شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 90 درصد درآمد بیمارستان‌های دولتی متکی به مطالبات از بیمه‌ها است و درصورتی‌که این منابع به‌موقع پرداخت نشوند، موجب بروز مشکلات در خدمات‌رسانی بیمارستان‌ها خواهد شد.
وی افزود: وزارت بهداشت در تلاش است، تصدی درصدی از مدیریت خدمات درمانی دولتی را به بخش خصوصی واگذار کند..وی اظهار امیدواری کرد: کلینیک‌های درمانی دولتی شهرستان گچساران نیز به‌صورت درون بخشی به خود پزشکان و ارائه‌کنندگان خدمت واگذار شود.
معاون درمان وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: ارائه خدمات این مراکز با تعرفه دولتی یکی از پیش‌شرط‌های اصلی در واگذاری آن‌ها است.بر اساس این گزارش، معاون درمان وزیر بهداشت از بخش‌های اورژانس، بستری، جراحی، داخلی، اتاق‌های عمل، داروخانه، زنان و زایمان و سونوگرافی بیمارستان بی‌بی حکیمه خاتون (س) گچساران بازدید و همچنین در نشست با پزشکان متخصص این شهرستان حضور یافت.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه