نظام سلامت

عضو مجمع نمایندگان استان تهران
تخصیص کمتر از ۲۰ درصد اعتبارات اورژانس در سال ۹۶


تاریخ انتشار : 24 آذر 1396 ساعت 18:37
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: کمتر از ۲۰ درصد اعتبارات پیش بینی شده برای اورژانس تهران تخصیص یافت و امیدواریم ۲۲ میلیارد تومانی که در لایحه ۹۷ در نظر گرفته شده تحقق و تخصیص یابد.

به گزارش سپیدآنلاین، قاسم میرزایی نیکو با بیان اینکه 22 میلیارد تومان در لایحه بودجه 97 برای اورژانس تهران در نظر گرفته شد، گفت: اگر این مبلغ تحقق یابد و تخصیص پیدا کند می توان با آن بخشی عمده ای از مشکلات اورژانس تهران را مرتفع کرد.

کمتر از 20 درصد اعتبارات در نظر گرفته شده برای اورژانس تهران در لایحه 96 تخصیص یافت
نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه کمتر از 20 درصد اعتبارات در نظر گرفته شده در لایحه 96 برای اورژانس تهران تخصیص یافت، تصریح کرد: اورژانس تهران با مشکلات عمده ای مانند کمبود تخت، آمبولانس، نیرو، تجهیزات و فضای کافی مواجه است این در حالی است که تهران با مشکلاتی مانند ‌زلزله، آتش‌سوزی، فرونشست زمین و ساختمان های ناایمن بلندمرتبه قدیمی درگیر است و اهمیت افزایش نیروهای امدادی را دو چندان می کند.

وضعیت اورژانس تهران اورژانسی است
وی با انتقاد از اینکه اورژانس تهران تنها 1500 نیرو دارد، گفت: وضعیت اورژانس تهران اورژانسی است و این تعداد نیرو جوابگوی جمعیت تهران نیست بنابراین این وضعیت نابسمان باید ساماندهی شود.
عضو مجمع نمایندگان استان تهران، ادامه داد: انتظار می رود 22 میلیاردی که برای اورژانس تهران در لایحه بودجه 97 در نظر گرفته شده محقق و عملی شده و به صورت شعاری نباشد تا بتوان مشکلات بیشمار اورژانس تهران را برطرف کرد و از سویی در زمان بحران به حادثه دیدگان به خوبی امدادرسانی کرد. خانه ملت


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه