نظام سلامت

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:
نقاهتگاه بیمارستان امام علی(ع) کرمانشاه برای اسکان مصدومان ویژه و همراهان آنها در زلزله غرب کشور فعال است


تاریخ انتشار : 16 آذر 1396 ساعت 12:13
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
معاون اجتماعی داانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مصدومان زلزله غرب کشور که در بیمارستانهای استان تهران، البرز، همدان و کرمانشاه به تدریج ترخیص شده و می شوند و مصدومان و همراهان آنها که به سایر استانها اعزام شدند، با امکانات فراهم شده توسط معاونت اجتماعی این دانشگاه و کمک خیرین، به مناطق خود بازگشتند.

به گزارش سپیدآنلاین، علی الماسی اظهار داشت: مصدومانی که جراحی سنگین داشته و دچار شکستگی اندام های بدن یا آسیب به سر و نخاع شده اند، برای مراقبت های بیشتر در نقاهتگاه بیمارستان امام علی(ع) کرمانشاه، اسکان می یابند و در این نقاهتگاه، امکانات مناسب رفاهی و غذا در نظر گرفته شده است.
وی یادآور شد: هر یک از مصدومان یک یا چندین همراه دارند و تمامی آنها در این نقاهتگاه اسکان می یابند و چندین محل دیگر در سطح شهر کرمانشاه نیز برای اسکان آنها در نظر گرفته شده است.
الماسی با بیان اینکه برخی از مصدومان و همراهان آنها، مایل به ترک نقاهتگاه بیمارستان امام علی(ع) کرمانشاه نیستند، افزود: ایاب و ذهاب آنها به صورت رایگان توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه انجام می شود و هر روز چندین رزیدنت و ۲ پزشک در این نقاهتگاه حضور دارند و وضعیت آنها را بررسی می کنند.
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یادآور شد: از زمان وقوع زلزله تا کنون هر روز بیش از ۲۰ نفر در نقاهتگاه بیمارستان امام علی(ع) کرمانشاه، اسکان دارند و در حال حاضر با مذاکراتی که با ارتش داشته ایم، ساختمانی در سطح شهر در حال آماده سازی و تجهیز برای اسکان مصدومان و همراهان آنها است. وبدا


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه