جامعه پزشکی

نشست متخصصین اهدا عضو کشور عراق برگزار شد

تاریخ انتشار : 05 آذر 1396 ساعت 19:13
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
نشست مشترک متخصصین پزشکى کشور عراق در حوزه اهدای عضو، روز شنبه مورخ چهارم آذرماه ۹۶ در بیمارستان مسیح دانشورى به میزبانی واحد فراهم‌آوری اعضا و نسوج پیوندی برگزار شد.

به گزارش سپید آنلاین، نشست مشترک متخصصین پزشکى کشور عراق در حوزه اهدای عضو، روز شنبه مورخ چهارم آذرماه ۹۶ در بیمارستان مسیح دانشورى به میزبانی واحد فراهم‌آوری اعضا و نسوج پیوندی برگزار شد. ایران با دارا بودن فعال‌ترین واحد پیوند در منطقه، برای ارائه هر کمک تخصصی و آموزشی به کشور عراق اعلام آمادگی کرد.
در این نشست که از ساعت ۱۰ الی ۱۳ ادامه داشت، رئیس واحد پیوند فرحناز صادق بیگی، توضیحاتی درباره معرفی پتانسیل و ظرفیت‌های واحد برای ارائه مباحث آموزشی و خدمات پزشکی در زمینه مرگ مغزی از پروسه شناسایی و تایید، ارائه کرد و در ادامه پزشک مظاهری بخش‌های مختلف واحد فراهم آورى بیمارستان دکتر مسیح دانشوری را با جزئیات لازم به حضار معرفی کردند.
گفتنی است پس از بازدید هیئت پزشکی عراق از امکانات موجود در بیمارستان مسیح دانشوری، جلسه پرسش و پاسخی با حضور متخصصان در واحد پیوند برگزار شد. در این جلسه توضیحات لازم در خصوص ظرفیت‌های پزشکی و فرهنگی برای ارائه خدمات به کشور دوست و همسایه ارائه شد. این واحد آماده همکاری و ارائه راهکار به سایر کشورهای منطقه در حوزه اهدای عضو است.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه