تیتر ۱ / سلامت و سبک زندگی

برگزاری نشست مشترک نمایندگانی از کمیسیون بهداشت مجلس با سیدحسن هاشمی
پیگیری علت عدم اجرای پزشک خانواده


تاریخ انتشار : 02 آذر 1396 ساعت 16:44
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
سخنگو و رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نشست مشترکی با وزیر بهداشت و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برگزار خواهند کرد و دلایل اجرا نشدن طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع را بررسی خواهند کرد.

به گزارش سپیدآنلاین، احمد همتی از نشست مشترک روز گذشته رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با وزیر بهداشت، معاونان وی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه درمحل این وزارتخانه خبر داد و گفت: درنشست امروز بنده به اتفاق آقای نوبخت در محل وزارت بهداشت مسائل و موارد مربوط به طرح تحول نظام سلامت را بررسی و پیگیری می کنیم.
نماینده مردم سمنان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مصوبات مجلس درخصوص طرح تحول سلامت مرتبط با سیستم ارجاع و پزشک خانواده است، افزود: به طورحتم دراین نشست علل و دلایل عدم اجرای پزشک خانواده و نظام ارجاع از مسئولان وزارت بهداشت پرسش می شود، یعنی باید مشخص شود که چه مشکلاتی بر سر اجرای این مصوبات مجلس وجود دارد.
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، تصریح کرد: البته پزشک خانواده در 2 تا 3 استان به شکل کامل اجرایی شده است، ضمن اینکه به صورت پراکنده نیز درچندین استان مورد اجرا قرارگرفته است؛ به عنوان مثال تامین اجتماعی در در بیش از 10 مرکز این مصوبات را اجرایی کرده است؛ اما باید درتمامی استان ها مورد توجه قرار گیرد.
خانه ملت


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه