سلامت و سبک زندگی

معاون امور مجلس وزارت بهداشت:
قوانین مصوب حوزه سلامت در سال‌های اخیر بی‌سابقه است


تاریخ انتشار : 20 فروردین 1396 ساعت 13:37
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
معاون برنامه‌ریزی حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: قوانینی که در این دوره از دولت در حوزه سلامت تدوین شد از نظر کیفیت و کمیت بی‌نظیر است.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، طاهر موهبتی در دیدار نوروزی با کارکنان و مدیران معاونت برنامه ریزی هماهنگی حقوقی و مجلس وزارت بهداشت ضمن تبریک سال نو و ولادت حضرت علی(ع) گفت: سال ۹۵ با همه فراز و نشیب ها به پایان رسید و اگر توفیقی در فعالیت های این معاونت حاصل شده در سایه تعامل و زحماتی یکایک مدیران و همکاران معاونت است.
موهبتی بیان کرد: امیدوارم در سال ۹۶ که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده بتوانیم وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهیم در همین راستا در حوزه برنامه ریزی ، برنامه عملیاتی را بایستی جدی تر دنبال نماییم.
معاون برنامه‌ریزی هماهنگی حقوقی و امورمجلس وزیر بهداشت با تاکید براینکه در این مدت از فعالیت معاونت، قوانینی که در حوزه سلامت تدوین شد از نظر کیفیت و کمیت بی نظیر است، ادامه داد: امیدوارم بتوانیم کارهای بزرگ تری را در سال جدید پیش ببریم و انشاالله توفیق داشته باشیم و دستاوردهای این دوره نیز تکمیل شود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه