سلامت و سبک زندگی

باحضور وزیر بهداشت:
بیمارستان 147تختخوابی حضرت رسول(ص) فردوس افتتاح شد


تاریخ انتشار : 19 فروردین 1396 ساعت 13:23
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
بیمارستان 147تختخوابی حضرت رسول(ص) شهرستان فردوس صبح امروز و همزمان با ولادت امام جواد(ع)، باحضور وزیر بهداشت افتتاح شد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، عملیات ساخت این بیمارستان از سال87 در زمینی به مساحت 11هکتار و با زیربنای 11هزار متر مربع آغاز شده بود. بیمارستان حضرت رسول(ص) شهرستان فردوس، در شش طبقه و با اعتباری بالغ بر 60میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده و دارای پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی است.
مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی حضرت رسول (ص) فردوس، دارای بخش‌هایی همچون اورژانس، جراحی عمومی، داخلی، بستری، مغز و اعصاب، چشم، ارولوژی، قلب، زایشگاه، ام ار آی، سی تی اسکن، نورولوژی، مراقبت‌های ویژه CCU،ICU و NICU است.
این مرکز دارای زیربنای کل 12هزار و 412متر مربع بوده که زیربنای ساختمان اصلی 11هزار و 622مترمربع شامل 6طبقه و ساختمان‌های جنبی 790متر مربع است. احداث مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حضرت رسول (ص) فردوس سال87 آغاز و در اواخر سال95 پایان یافته که مساحت زمین این مرکز 32هزار متر مربع است. این مرکز با همکاری وزارت راه احداث شده و 100میلیارد تومان اعتبار برای احداث آن هزینه شده که این اعتبارات در بخش‌های احداث، منابع انسانی و تجهیزات است. همچنین برای این مرکز 44میلیارد تومان در بخش احداث، 41میلیارد تومان تجهیزات و مابقی نیروی انسانی هزینه شده است.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه