سلامت و سبک زندگی

باحضور وزیر بهداشت:
بخش سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی بندر انزلی افتتاح شد


تاریخ انتشار : 10 فروردین 1396 ساعت 21:48
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
باحضور وزیر بهداشت، بخش سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی بندر انزلی با هزینه 30 میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، سیدحسن هاشمی عصر پنجشنبه در آئین افتتاح بخش سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی بندر انزلی گفت: سی تی اسکن این مرکز درمانی، قدیمی و مستهلک شده بود و دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس (پیشرفته) آن در فضایی با 185 متر مربع مساحت راه اندازی شد و زمینه اشتغال شش نفر را فراهم کرده است.
وی افزود: برای خدمت رسانی به مردم، از هر ظرفیت و فرصتی استفاده می کنیم و بخش آی سی یو این مرکز درمانی نیز بعد از تعطیلات نوروزی راه اندازی خواهد شد. هاشمی اظهار کرد: بیمارستان 80 تختخوابی درحال احداث انزلی نیز 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و یک هزار و 500 مترمربع فضای درمانی خواهد داشت و کمک می کنیم تا پایان سال جاری، بخش اعظم ساختمان آن به پایان برسد.
در جریان سفر یک روزه رئیس جمهوری به گیلان، طرح های عمرانی، زیربنایی، بهداشتی، درمانی، مخابراتی، بندری، صنعتی و کشاورزی با 25 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری افتتاح شد. با بهره برداری از این طرح ها برای بیش از سه هزار و 600 نفر اشتغال ایجاد شده و هزاران اشتغال غیرمستقیم نیز خواهد داشت. از مجموع مبلغ سرمایه گذاری، بیش از 16 هزار میلیارد ریال مربوط به بخش خصوصی است.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه