سلامت و سبک زندگی

حریرچی اعلام کرد:
پرداخت مطالبات ۴ماهه ارائه‌کنندگان خدمت در حوزه سلامت/ پرداخت ۶۰درصد بودجه هنگام تحویل سند


تاریخ انتشار : 02 فروردین 1396 ساعت 18:29
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
قائم‌وزیر و سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مطالبات ۴ماهه ارائه‌کنندگان خدمت در حوزه سلامت پرداخت خواهد شد و ۶۰درصد بودجه هنگام تحویل سند واریز می‌شود.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، ایرج حریرچی با اشاره به خریدهای راهبردی و استراتژیک اظهار داشت: وزارت بهداشت سازمان‌های بیمه‌گر و با حمایت نهادهای بیمه‌گر که مجوز‌های خاصی را در سال اخیر داده‌اند بر طبق قول وزیر رفاه قرار است مطالبات ۴ ماهه آخر را تا آخر سال پرداخت کنند.
وی بیان کرد: در خرید استراتژیک و راهبردی مطابق نیاز و درمان بیماران دارو و تجهیزات پزشکی خریدای می‌شود و این روش کاملا با متد انفعالی فرق می‌کند. حریرچی ادامه داد: انتظار می‌رود بر طبق قانون بودجه حوزه سلامت ۶۰ درصد آن هنگام تحویل سند و بقیه در حدود سه ماه پرداخت شود و خبر خوش این است که مطالبات و پرداخت کارانه کارکنان و پزشکان با تاخیر ۴ ماهه پرداخت می‌شود.
حریرچی عنوان کرد: بر طبق قول‌های مساعد داده شده بسیاری از مشکلات بیمارستان‌ها و ارائه کنندگان خدمات حل می‌شود. حریرچی گفت: اقدامات خوبی برای بودجه سازمان‌های بیمه‌گر، نحوه خرید استراتژیک و کنترل هزینه انجام شده و در این راستا بر اساس قانون بودجه مطالبات بیمارستان‌ها با ۴ ماه تاخیر پرداخت می‌شود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه