سلامت و سبک زندگی

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
اختصاص ردیف بودجه‌ برای پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی در سال ٩۶


تاریخ انتشار : 16 اسفند 1395 ساعت 17:11
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تصویب بودجه کل کشور در مجلس گفت: برای نخستین بار در سال‌های اخیر، در بودجه سال ٩۶ پرداخت بدهی دولت به این سازمان لحاظ شد و برای آن اعتبار تخصیص یافت.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از سازمان تامین اجتماعی، عبدالرحمن تاج‌الدین با بیان اینکه بودجه سازمان تامین اجتماعی از بودجه کل کشور تاثیرپذیر است، گفت: برای نخستین بار در ادبیات بودجه نویسی کشور ودر لایحه بودجه ای که توسط دولت به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد، بدهی دولت به این سازمان عنوان و ردیف اعتباری پنج هزارمیلیارد تومان برای آن اختصاص یافت.
وی با قدردانی از توجه دولت و مجلس به منافع سازمان تامین اجتماعی و نهادینه شدن بدهی دولت در بودجه نویسی کشور، اظهار داشت: این اتفاق به دلیل احکام برنامه ششم توسعه کشور است که با پیگیریهای سازمان و همراهی نمایندگان مجلس محقق شد.
تاج الدین با اشاره به پیشنهادات متعدد کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی در خصوص احکام برنامه سال آینده با موضوع تامین اجتماعی گفت: در این پیشنهادات، موارد نگران کننده ای نیز وجود داشت که با تعامل نمایندگان خانه ملت و حوزه های حقوقی و امور مجلس و سایر حوزه های سازمان هیچ کدام از آنها تصویب نشد.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در بودجه سال آینده مثل بودجه سال های اخیر، هیچ مورد آسیب زایی به منافع بیمه شدگان ندارد، افزود: این شرایط فرصت هایی را برای ارتقای خدمات و کسب رضایتمندی ذینفعان این سازمان خلق می کند. براساس آمارها سازمان تامین اجتماعی بیش از 110 هزار میلیارد تومان از دولت طلب دارد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه