سلامت و سبک زندگی

مسئول برنامه سلامت نوروزی وزارت بهداشت اعلام کرد:
آغاز مانور سلامت نوروزی از فردا در سراسر کشور


تاریخ انتشار : 14 اسفند 1395 ساعت 18:57
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از اجرای برنامه مانور سلامت نوروزی از فردا(پانزدهم اسفندماه) همزمان در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، سیدرضا غلامی با بیان اعلام بازرسی ها در بازدید های طرح نوروزی از اول اسفند ماه تا کنون افزود: بازرسی بهداشت محیطی از مراکز تهیه و توزیع و عرضه مواد غذایی حساس با اولویت کنترل بهداشت فردی و بهداشت موادغذایی ازجمله نانوایی‌ها، رستوران ها، اماکن اقامتی، فست فودها و قنادی ها 170هزار و 608مورد بوده است.
وی با بیان این که بازرسی بهداشت محیطی از اماکن عمومی حساس با اولویت بهداشت فردی و تجهیزات از جمله آرایشگاه ها و هتل‌ها و مراکز اقامتی 41هزارو 942مورد بوده است ، افزود: بازرسی بهداشت محیطی از اماکن بین راهی با اولویت کنترل بهداشت فردی و بهداشت موادغذایی از طریق سنجش با تجهیزات پرتابل بازرسی به تعداد 5هزارو 201مورد رسیده است.
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: بازرسی بهداشت محیطی از سامانه های آبرسانی 10 هزارو 813مورد بوده و بازرسی بهداشت محیطی با اولویت کنترل دخانیات از مراکز عرضه قلیان نیز 3 هزار و 613 مورد بوده است. غلامی با بیان این که کل بازرسی های انجام شده توسط اکیپ های نوروزی 232هزار و 177 مورد بوده است، گفت: در این برنامه کنترل دخانیات و بازرسی از مراکز عرضه قلیان نیز در اولویت برنامه می باشد .
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اعلام اینکه اجرای برنامه مانور سلامت نوروزی از روز پانزدهم اسفند همزمان در سراسر کشور، گفت: این مانور در تهران با حضور وزیر بهداشت و مدیران ارشد دستگاه های اجرایی و بخش های خصوصی مرتبط و اتاق اصناف کشور و اکیپ های بازرسی بهداشت محیط دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، ایران، شهید بهشتی و البرز از ساعت ۹:۳۰ در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران شروع می‌شود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه