سلامت و سبک زندگی

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:
تامین اجتماعی فراتر از تعهداتش در بخش درمان هزینه می‌کند


تاریخ انتشار : 07 اسفند 1395 ساعت 11:41
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: ماهیانه بیش از ١٠هزار میلیارد ریال به مراکز طرف قرارداد این سازمان پرداخت می‌شود که این رقم قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت 3800 میلیارد ریال بود.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد علی همتی در همایش بیمه های پایه و قراردادها در مشهد گفت: هزینه های درمان بر اساس قانون مشخص شده است و در سه سال گذشته سازمان تامین اجتماعی هر سال فراتر از تعهدات خود هزینه کرده است.
وی اظهار کرد: این سازمان در سال ١٣٩٣ و سال اول اجرای طرح تحول نظام سلامت ۴ هزار میلیارد ریال و در سال گذشته ١۴ هزار میلیارد ریال بیشتر از تعهدات خود هزینه کرده و امسال نیز پیش بینی می شود ٣٠ هزار میلیارد ریال فراتر از تعهدات خود هزینه کند.
همتی افزود: منابع نظام سلامت، محدود است و طی چند سال اخیر که طرح تحول نظام سلامت به اجرا درآمد، هزینه‌های درمان در سازمان تامین اجتماعی بسیار فراتر از ارزیابی های اول شد. وی با تاکید بر ضرورت اصلاح یکی از بندهای قرارداد سازمان های بیمه گر اظهار کرد: وزارت کار و دبیرخانه شورای عالی بیمه به عنوان هماهنگ کننده سازمان های بیمه گر قرار است متن قراردادها را در شورای عالی مطرح و مورد بررسی قرار دهند.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: خرید راهبردی به عنوان اصل خدشه ناپذیر این سازمان و سازمان‌های بیمه گر است.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه