سلامت و سبک زندگی

مصری:
تحقق مطالبات مراکز درمانی از تامین‌اجتماعی منوط به پرداخت بدهی دولت است


تاریخ انتشار : 04 اسفند 1395 ساعت 18:22
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: تامین اجتماعی در صورتی می‌تواند مطالبات مراکز درمانی را پرداخت کند که دولت بدهی خود به تامین اجتماعی را بپردازد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از خانه ملت، عبدالرضا مصری در توضیح علل عدم پرداخت بدهی تامین اجتماعی به مراکز درمانی، گفت: منابعی که تامین‌اجتماعی باید به مراکز درمانی بپردازد منابعی است که وزارت بهداشت و درمان باید به تامین اجتماعی پرداخت می‌کرده است.
نماینده مردم کرمانشاه‌ در مجلس با بیان اینکه دولت به تعهدات خود در پرداخت بدهی به سازمان تامین اجتماعی عمل نکرده است، تصریح کرد: بی توجهی به پرداخت مطالبات تامین اجتماعی از سوی دولت سبب تامین نشدن مطالبات مراکز درمانی از تامین اجتماعی شده است.
وی افزود: هرچند تامین اجتماعی سازمانی پر‌درآمد است اما متاسفانه دولت یازدهم از آغاز کار خود تا کنون یک ریال از بدهی خود به تامین اجتماعی را پرداخت نکرده است، در صورتی که اگر دولت نسبت به پرداخت این بدهی اقدام کند قطعا تامین اجتماعی هم مطالبات مراکز درمانی را محقق خواهد ساخت.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: بدهی دولت به تامین اجتماعی صد هزار میلیارد تومان است که باید هر چه سریعتر از سوی دولت تعیین تکلیف شود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه