سلامت و سبک زندگی

واکنش سخنگوی وزارت بهداشت به افزایش هزینه‌های درمان

تاریخ انتشار : 27 بهمن 1395 ساعت 15:20
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
معاون کل وزارت بهداشت گفت: رضایت مردم و کارگران درخصوص دستاوردهای اجرای طرح تحول سلامت، ما را بیش از پیش مصم‌تر می‌کند.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، ایرج حریرچی در پاسخ به این ادعا که وزارت بهداشت به جای حل مشکلات سلامت، هزینه‌های درمان را افزایش داده است، گفت: البته مردم و کارگران نظری خلاف این اظهارات و نظری کاملا متفاوت دارند.
معاون کل وزارت بهداشت در ادامه افزود: در تمام نظرسنجی‌هایی که بعد از شروع طرح تحول سلامت توسط سازمان‌ها و نهادهای غیر وزارت بهداشت انجام شده، این وزارتخانه دارای رتبه اول یا دوم از نظر کسب رضایت مردم بوده است.
حریرچی خاطرنشان کرد: برای ما جای بسیار تعجب است در حالی که قبل از طرح تحول سلامت 17درصد اقشار کارگری دچار هزینه‌های کمرشکن درمان می‌شدند، چرا این افراد در مورد این مشکلات سخنرانی و مصاحبه نمی‌کردند؟
معاون کل وزارت بهداشت اضافه کرد: بهتر است این افراد به جای فرافکنی و طفره رفتن توضیح دهند که چرا سازمان تامین اجتماعی که چند دهه است تحت تسلط این جریانات است، در چنین وضعیتی به سر می‌برده و اقشار کارگری از وضعیت معیشت و سلامت خود ناراضی هستند؟ آیا این کار سختی است که به کارگران و بیمه شده‌های تامین اجتماعی بگویند که سهم "9 بیست و هفتم" درمان را کجا هزینه کرده‌اند؟
وی در پایان اضافه کرد: این گونه اظهارات خللی در عزم خدمت‌گزاران مردم در وزارت بهداشت جهت ارتقای خدمت رسانی به مردم و کارگران و کشاورزان و اقشار محروم نخواهد داشت و ما تا آخر مظلومانه اما با افتخار و اقتدار به مردم خدمت خواهیم کرد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه