اخبار ایران و جهان

شوماخر شمع‌های تولدش را فوت نکرد

تاریخ انتشار : 19 دی 1395 ساعت 14:53
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
بااینکه خانواده شوماخر اعجوبه اتومبیل‌رانی در هفته اول سال جدید میلادی تولد او را جشن گرفتند، اما او هنوز روی تخت است و هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهد. مایکل شوماخر برترین راننده فرمول یک جهان، سوم ژانویه وارد 47 سالگی شد اما شمع‌های کیک تولدش را همسر و اطرافیانش خاموش کردند. با اینکه طرفداران او منتظر شنیدن خبرهای خوب هستند اما تنها خبری که چند روز قبل از تولدش منتشر شد،، رقم هنگفتی بود که باید برای هزینه‌های درمانش پرداخت شود.

سپید: او هنوز روی تخت است. هیچ خبری از بهبودی نیست و هر روز وضع بدتر از روز قبل می‌شود.
به‌گفته مدیر برنامه‌های مایکل شوماخر هزینه هفتگی درمان او 115 هزار پوند است و گفته می‌شود تاکنون 14 میلیون پوند هزینه درمان او شده است.
شوماخر از دسامبر 2013 در کماست. او که برای تعطیلات کریسمس به همراه خانواده‌اش به کوه‌های آلپ فرانسه رفته بود، در سراشیبی کوه زمین خورد و از ناحیه سر به شدت آسیب دید و به دلیل آسیب به نیمکره‌های مغز به کما رفت. البته بعد از چند ماه خانواده او اعلام کردند که از کما خارج شده است اما هیچ‌وقت هیچ عکسی از او چاپ نشد که این موضوع را ثابت کند. خانواده‌ او و مدیر برنامه‌هایش اطلاع زیادی از وضعیت شوماخر در اختیار رسانه‌ها قرار نمی‌دهند وتا کنون هیچ ‌عکسی از او منتشر نشده است‌. حتی چند خبرگزاری می‌خواستند آخرین عکس او را به مبلغ یک میلیون پوند از خانواده‌‌اش بخرند که هنوز خانواده‌ شوماخر به این کار راضی نشده‌اند. قهرمان 7 دوره مسابقات فرمول یک جهان در حال حاضر در خانه‌اش در ژنو سوئیس با حضور 15 نفر از کادر پزشکی و با چند بادیگارد تحت مراقبت‌های درمانی و البته امنیتی است. شاید همین موضوع باعث کنجکاوی خبرنگاران و عکاسان می‌شود تا جایی که چند روز پیش عکاسی که می‌خواست یک عکس از شوماخر روی تخت را با قیمت هنگفت به یکی از روزنامه‌ها بفروشد، توسط پلیس دستگیر شد. با‌تمام این اوصاف معروف‌ترین چهره دنیای مسابقات اتومبیل‌رانی همچنان روی تخت بیماری است و هیچ خبر امیدوار کننده‌ای درباره او شنیده نمی‌شود.
شوماخر از سال 1991 تا 2012 برای تیم‌های بنتون، فراری و مرسدس فعالیت کرد. او هفت قهرمانی جهان در سال‌های 1994، 1995 ، 2000، 2001، 2002، 2003 و 2004 دارد. شوماخر رکورددار فرمول یک در تعداد پیروزی (91)، تعداد پیروزی تعیین خط (155‌) و تعداد پیروزی در یک فصل (13) است.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه