سلامت و سبک زندگی

قائم‌مقام وزیر بهداشت عنوان کرد:
افزایش سه برابری ظرفیت تخت‌های بیمارستانی کشور


تاریخ انتشار : 16 دی 1395 ساعت 17:14
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
قائم‌مقام وزیر بهداشت گفت: ظرفیت تخت‌های بیمارستان در سراسر کشور بیش از سه برابر افزایش یافته است.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، ایرج حریرچی در بازدید از طرح توسعه بیمارستان طالقانی آبادان و بیمارستان صحرایی فاطمه الزهرا(س) چوئبده این شهرستان افزود: در سایر نقاط کشور پروژه های بیمارستانی زیادی داریم که به لحاظ زمانی بسیار زمان بر هستند.
وی اظهار داشت: با تکمیل شدن پروژه های عمرانی وزارت بهداشت سالانه بیش از یک هزار و 700تخت به ظرفیت های بیمارستانی کشور اضافه شده است. قائم مقام وزیر بهداشت گفت: در سال جاری و پس از آغاز طرح تحول سلامت سالانه پنج هزار تخت تحویل داده می‌ شود تا به تعداد طرفیت تخت بیمارستانی کشور اضافه شود.
حریرچی افزود: ظرفیت تخت بیمارستانی در کشور بیش از سه برابر شده است. وی وضیعت پروژه های شبکه بهداشت و درمان آبادان را مناسب توصیف کرد و گفت: عملیات اسکلت بندی بیمارستان جدید 220 تختخوابی طالقانی آبادان تا پایان سال جاری به پایان می رسد و با پایان یافتن آن شاهد تحول عظیمی در بهداشت و درمان این شهرستان خواهیم بود.
قائم مقام وزیر بهداشت گفت: همچنین مرحله گودبرداری بیمارستان شهید موسوی خرمشهر رو به پایان است تا مراحل ساخت این بیمارستان وارد فاز جدید شود. حریرچی با اشاره به بیمارستان 32تختخوابی اروند کنار نیز گفت: ساخت این بیمارستان مراحل نهایی خود را طی می ‌کند و تا پایان سال جاری آماده خدمات ‌رسانی به شهروندان اروندکناری می‌شود.
وی شرایط بیمارستان شهید بهشتی آبادان را مطلوب توصیف کرد و گفت:110 تخت بیمارستانی با سفر وزیر بهداشت و درمان به این بیمارستان تحویل داده شده است و امیدواریم تا دو سال آینده به یک هزار و 180تخت در آبادان و خرمشهر تکمیل و تجهیز شوند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه