سلامت و سبک زندگی

تقدیر وزیر بهداشت از اجرای سامانه‌های «سینا» و «سیب» در دانشگاه‌های علوم پزشکی

تاریخ انتشار : 13 دی 1395 ساعت 18:41
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
وزیر بهداشت از اجرایی شدن سامانه‌های «سینا» و «سیب» در برخی از معاونت‌های بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی کشور تقدیر کرد.

به گزارش سپیدآنلاین، سیدحسن هاشمی در نامه‌ای خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به دلیل اجرای سامانه یکپارچه نظام اطلاعات بهداشتی «سینا» و همچنین در نامه هایی خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی اردبیل، قم، یزد، تهران، زنجان و شهید بهشتی به دلیل راه اندازی سامانه یکپارچه بهداشتی کشور «سیب»تقدیر کرد.
وزیر بهداشت روند اجرای سامانه یکپارچه نظام اطلاعات بهداشتی تحت عنوان سامانه سینا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد را ابتکاری پاسخگو به نیازهای اطلاعاتی حوزه بهداشت و منطبق با سطوح اجرایی شبکه مراقبت های اولیه بهداشتی دانست.
هاشمی همچنین در نامه‌ای خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی اردبیل، قم، یزد، تهران، زنجان و شهید بهشتی نیز روند اجرایی شدن سامانه یکپارچه بهداشتی کشور «سیب» را در این دانشگاه ها از نظر چهار عامل؛ نسبت جمعیت ثبت نام شده، نسبت واحدهای ارائه کننده خدمت در سامانه، نسبت کاربران ارائه دهنده خدمت به کل کاربران و نسبت دریافت کنندگان خدمت به جمعیت ثبت نام شده که با سامانه کار می کنند را نشان پیشرفت موفقیت آمیز این برنامه در دانشگاه های مذکور اعلام و از اجرایی شدن این طرح ها قدردانی کرد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه